A-mužstvo: Kunice - Roudnice

Místo utkání s Kladnem, které se odehraje 9.2. od 17.30 v Újezdě u Prahy si naše mužstvo sehnalo soupeře FK Roudnice, která má ambice na postup z Divize (posílilo o několik borců, největší posila Kuchař s Vltavínu).

Utkání se hrálo ve slušném tempu a naši hráči po většinu utkání dominovali a byli lepším mužstvem. Skóre se poprvé měnilo ve 22 minutě, kdy po hezké kombinaci se chytře trefil Brabec. Další šance nebyly v prvním poločase již proměněny i  když po zvýšení volaly. Hlavně Zelenkova akce byla dobrá, škoda jen zakončení.

 

Do druhého poločasu trenér Hašek poslal jinou sestavu a ta hosty s Roudnice jasně přehrála a skóre se zastavilo na pro hosty lichotivých čtyřech brankách, škoda jen nesmyslné obdržené branky.

 

Trenér Hašek: Utkání splnilo účel, viděl jsem všechny hráče a můžu si udělat obrázek o jejich kvalitě a hlavně přístupu a plnění taktických pokynů. Někteří hráči nesplňují kvalitu hlavně schopnostmi se podřídit kolektivu, a proto zúžení nastane již po středečním utkání na Slávii. Velmi dobře se jevili hráči Brabec, Kounovský a Dvořák , což byly hráči, kteří převyšovali úroveň ostatních

 

sestava 1.poločas:  Šilhavý - Kopta, Havlíček, Busta, Kounovský -Kočí, Kordiak, Brabec, Engelmann – Zeman (15 min Dvořák II.), Zelenka

sestava 2.poločas: Tulis - Novotný, Švejda, Saša, Švejda – Dvořák II, Lička, Balšánek, Marián - Dvořák, Koubek

Branky:                22 Brabec, 51 Marián, 60,78 Dvořák -  83 hosté

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem