ČFL 2.kolo: Kunice - FC Písek

Kunice - FC Písek  5:0 (2:0)

První utkání na domácím hřišti Kunicím vyšlo náramně - Písek dostal „bůra“.

První minuty se odehrávali spíše ve středu hřiště a hned od úvodu bylo vidět, že obě mužstva budou hrát důrazně. Písek se dostával ke standardním situacím vinou zbytečných faulů Kunic, ale se štěstím nebo spíše špatným zahráváním hostů tu to sérii šesti standartek kolem vápna Kunice přestály bez pohromy.

“Zbytečně jsme faulovali, bylo to špatným přistupováním a poziční hrou některých hráčů, musel  jsem  jim o poločas důrazně připomenout, kdo určuje taktiku a kdo jí má plnit“, řekl k inkriminovaným okamžikům trenér domácích.V 10 minutě po hezkém uvolnění Tafata a jeho přihrávce se Marek trefuje pod břevno a Kunice vedou 1:0. Druhá branka přichází po podobné akci jen s tím rozdílem, že uvolňující a přihrávající hráč je Engelmann – Marel 2:0.

Druhý poločas začal optickým tlakem Písku, který byl častěji u míče, ale bez většího ohrožení branky Šilhavého. Po pěkné kolmici Ličky, přichází trest pro písecké v podobě branky Dvořáka, který střelou vedle vybíhajícího brankáře zvyšuje na 3:0. Písek se snížení nedočkal, měl k němu blízko, protože po závaru před brankou Kunic nastřelil Zušťák břevno. V 62 minutě utkání se udály dvě věci, nejdříve Rejhon střídá Tafata a za pouhých 15 vteřin dává branku 4:0“někdy se taková střídání povedou“ řekl na šťastné střídání domácí trenér. Poslední kdo se zapsal do listiny střelců byl opět Lukáš Dvořák, který  po střele Marka dorazil míč za záda brankáře Kučery. Další pohledné kombinace zůstaly nedotaženy a tak konečný výsledek byl  5:0. Diváci se s domácími hráči rozloučili zaslouženým potleskem.

 

Hodnocení domácí ho trenéra Haška: "Utkání nebylo až tak lehké jak napovídá skóre, jednoznačné bylo až po vstřelení branky na 4:0, poté to už hosté "zabalily“. Hráči splnily to co jsme si řekli před utkáním (zasměje se a do dá ) skoro všechno, a tak jsem za výkon a výsledek rád. Pracovitost a chuť se zlepšovat z hráčů vyzařuje a proto hezké branky a akce jsou výsledkem kvalitní práce v tréninkovém procesu".

 

Sestava  Kunice: Šilhavý - Kopta, Hyský, Havlíček, Veselý - Lička (69‘ Kočí), Kordiak, Engelman (78‘ Koubek) - Dvořák, Tafat (62‘ Rejhon), Marek

Sestava  FC Písek: Kučera - Šlehofer (77‘ Holub), Pastyrik, Busta, Kubiš - Hřebeček, Malý, Mašát, Štrajt (67‘ Kučera) - Klavík, Zušťák

 

Branky: 10‘ a 26‘ Marek, 52‘ a 65‘ Dvořák, 64‘ Rejhon

Rozhodčí: Jedlička, Šifalda, Hasíková

delegát: Chára

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem