Archiv sezóny 2010/11

7.kolo KP SD: Kunice Novo Kladno 3:1 (1:1)

Hráči staršího dorostu nastupovali v této sezóně ke svému sedmému mistrovskému utkání s velkým odhodláním získat na domácím hřišti všechny tři body. Po fotbalové stránce nebyl soupeř výrazně horší než my, ale především nedisciplinovanost hostujících hráčů nám vítězství značně ulehčili.

Do vedení se dostali hosté již v 15.min, když po rohovém kopu dopravili odražený míč do naší brány 0:1. My jsme sici lépe kombinovali a častěji drželi míč na svých kopačkách, ale žádná z našich šancí neměla gólové parametry. Až cca pět minut před koncem poločasu šel do důrazného souboje s hostujícím brankářem náš Veverka, ale vzhledem k tomu, že brankář udržel míč ve své náruči, tak rozhodčí nechal ve hře pokračovat. Nepochopitelný zkrat následoval hned v zápětí, kdy kladenský obránce Václav Kuna se loktem ohnal po našem Veverkovi a protože se vše odehrálo v pokutovém území a v nepřerušené  hře, tak rozhodčí nařídil pokutový kop a navíc si hostující hráč vysloužil žlutou kartu. Penaltu s přehledem proměnil Lukáš Bříza a vyrovnal tak na 1:1.

 

Do druhého poločasu udělali trenéři několik změn v naší sestavě a na herním projevu to bylo znát. V 57.min poslal hezkou nahrávku za obranu Michal Skála, Plecitý byl u míče o krok dřív než brankář a svým premiérovým gólem v této sezóně vstřelil vedoucí branku 2:1. V následujících minutách jsme si vytvořili několik gólových šancí, ale vítězného gólu jsme se dočkali až v samotném závěru, kdy v 88.min upravil na konečných 3:1 střídající Petr Chlubna.

Soupeř si v zápase vysloužil celkem čtyři žluté karty, zpravidla za nesportovní chování a též jednu červenou, kterou paradoxně uviděl hráč ze střídačky, který v 77.min vběhl na hřiště a nepochopitelně nakopl jednoho z našich hráčů.

 

Sestava:

Karlík J. – Turecký T. (55‘ Plecitý T.), Bříza P., Kačín P., Hřivna V. – Příhoda P., Prokš D., Pavelka J., Vávra D. (79‘ Mikuláš F.) – Veverka O., Skála M. (84‘ Chlubna P.)

 

Góly:  Bříza L. (P), Plecitý T., Chlubna P.

Asistence: Skála M., Prokš D.

ŽK: 77.min Plecitý T.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem