TJ Kunice "B" - Aktuálně

1.B tř. 23.kolo: FK Kunice B - Jiskra Zruč

FK Kunice "B" - Jiskra Zruč  4:1 (3:0)

Kunice začali náporem a už ve třetí minutě se ujali vedení, kdy Cudlín podběhl ve vápně míč z rohového kopu a domácí kapitán Obermajer , už neměl problém zakončit hlavou do opuštěné klece. Domácí pokračovali v nátlaku, a vše směřovalo k debaklu, na ten podzimní se v hloučku hostujících fans zavzpomínalo.

Kunice předváděli velice pohledné kombinace, z pravidelnou střelbou. Cudlín se měl ve Zručské brance co otáčet, dvě velké šance domácích vychytal, ale na další dvě střely Zderadičky nestačil. Po 30. minutě byl stav hrozivých 3:0! Uspokojení domácí spíše více kombinovali, než aby stříleli a tak se už vážnější šanci neměli. Jedinou velkou šanci za Jiskru v první polovině si připsal T. Louda, ale v pokutovém území, prováhal ten správný okamžik pro střelu.

Druhá polovina začala zlepšenou hrou Jiskry. Aktivita tak najednou byla na straně hostů a bylo jasné, že Jiskra zápas Kunicím neodevzdá zadarmo. Začalo přibývat i střeleckých příležitostí. Zlepšila se kombinace, hosté začali využívat krajní záložníky, kteří zásobovali zlepšenými centry Zručské útočníky. Však vytažená hra Jiskry vyhovovala i rychlým hráčům Kunic, kteří ze svých brejků mohli své skóre navýšit. V té chvíli zachránil hosty dobře chytající Cudlín. V 54. minutě se Jiskra dočkala, po kombinaci a prudké nahrávce skrz vápno se prosadil na zadní tyči Koudela - 3:1! Po vstřelené brance Jiskra ucítila šanci na zdramatizování zápasu, ale Kunice si konec zápasu pohlídali.V závěru ještě navýšila domácí celebrita Hyský z pokutového kopu náskok Kunic na – 4:1! .

 

trenér Kunic Obermajer.  "Zápas jsme chtěli rozhodnout v prvním poločase, což se nám celkem povedlo. Snížený na začátku druhé poloviny nás lehce zaskočilo, ale máme již určitou týmovou sílu a další komplikace na cestě k vítězství jsme již nedopustili".

 

trenér Zruče Michal Váňa „Moc bych to nehodnotil, abych byl upřímný, tak jsem dnes nepočítal s nějakým bodem, prohrávali jsme už ve třicáté minutě tři nula a obával jsem se, že to skončí tak jako na podzim, kdy nám ve Zruči nasázeli deset gólů. To se nestalo," oddychl si. „Za stavu tři nula jsme snížili, začali jsme se tlačit do útoku, měli jsme šance, ale nevyužili jsme je. Poté jsme inkasovali v 88. minutě z penalty. Kunice také spálily mraky šancí, hrály velice dobře a zaslouženě vyhrály," přiznal. „Zápas jsme ale nevzdali. Prohráli jsme a budeme se soustředit na poslední tři zápasy. Jestli se zachráníme je ve hvězdách," uzavřel.

 

Branky: 2. Obermajer, 13. a 32. Zderadička, 84. Hyský -  54. Koudela

 

Kunice "B": Přída - Obermajer, Prokš, Lehovec - Hyský, Kounovský. (84. Jiroušek), Zderadička (78. Čapek), Dušek, Koubek - Skála (46. D. Prokš), Varga

 

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Musil (46. J. Váňa), Jouza, Viktora - M. Váňa, Janda, Koudela, Zeman - T. Louda, Smutný (70. Brož). Trenér Michal Váňa.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem