TJ Kunice "B" - Aktuálně

1.B tř. 21.kolo: Kunice B - Zdislavice

Kunice B - Zdislavice  8:2 (5:0)

Kunice – V dohrávaném utkání I. B třídy, skupiny D, nastoupily páté Zdislavice na hřišti čtvrtého béčka Kunic, když oba týmy od sebe dělily jen dva body. Vyrovnaný zápas se ale nekonal, protože domácí předvedli osmigólovou kanonádu do sítě hostů. V prvním poločase si domácí otevřeli střelnici a ukázali hostům lekci z produktivity.

Nejprve se trefil uzdravený Zderadička. Poté propálil Klenota bombou Dušek. Třetí branku přidal hlavou Čapek. Ve 20 minutě po narážečce „já na bráchu , brácha na mě“ rozvlňuje síť Michal Skála. Do poločasu završuje na 5:0 matador Koubek.

Druhý poločas, už byl z domácí strany klidnější.Další krásnou střelou, se prezentoval Dušek. Ze samostatného brejku ještě zvýšil Koubek a hřebíček zatloukl starší z bratrů Skálů. Hosté pouze snížili na konečných 8:2.

 

trenér Zdislavic František Heřmánek: „V zápase se projevilo, že bez tréninku nemáme šanci se herně ani důrazem vyrovnat kvalitnějšímu soupeři. Musíme se pokusit jaro dohrát se ctí, v létě opět potrénovat a navázat na podzimní výkony i výsledky," dodal po utkání zklamaný“.

 

asistent  trenéra Kunic Zderadička:  „Dnes jsem i za nepřízně počasí, sehráli velmi dobrý zápas. V zápase, dnes naskočilo několik mladých hráčů a svým výkonem ukázali, že do budoucna budou jistě příslibem. Jinak jsme rádi, že jsme dnes nastříleli 8 branek. Toto číslo totiž nosí na dresu náš kapitám Tonda Obermajer, kterému se před zápasem, narodil druhý syn. Tímto jsme mu chtěli pogratulovat.“

 

Kunice: Přída- Jiroušek ( 70 min Lehovec), Prokš M, Přihoda, Čapek- Koubek, Dušek, Kounovský, Skála T, Skála M,- Zdeardička ( 78 min Prokš D)

Zdislavice: Klenot – Páv, Lapáček, Gregor, P. Bouček – Filip, Kubálek, Žák, Pecháček – Jankovský, Kupsa. Střídali: T. Bouček, Hrazdíra, Král.

 

Branky: Dušek 2, Koubek 2, Zderadička, Skála M, Skála T, Čapek --Jankovský, Filip.

Rozhodčí: Zdeněk.

Diváci: 70.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem