přátelské utkání: Kunice B – ČAFC Praha B

Ilustrativní fotoKunice B – ČAFC Praha B  2:2 (1:1)

Hodnocení utkání: S naším tradičním soupeřem hrajeme v sobotu odpoledne s velkou chutí a již ve 3. minutě posílá Novák krásnou přihrávkou do šance Jiskru, který neproměňuje vyloženou šanci.

Další šance přicházejí ze standardních situací, ale končí buď nad brankou nebo je hostující brankář vyráží. První gól ale střílejí hosté, kdy po chybě z pravé strany dává útočník hostů podél našeho brankáře Štěpánka na 0:1. Našemu mužstvu se podaří do poločasu vyrovnat. D. Prokš uvolňuje Nováka a ten srovnává na 1:1.

Druhý poločas dostáváme ze standardní situace gól na 1:2, to když na zadní tyči je úplně volný hráč. Po řadě vyložených neproměněných šancí v 73 minutě srovnává na 2:2 Štancl po standardní situaci zahrávané D. Prokšem.

K pěknému utkání přispěly oba týmy dobrým výkonem.

 

Sestava: Štěpánek (60. Karlík) - Chramosta (46. Čapek), Štancl, Prokš M. (60 Zieris), Hrazdíra (60. Melichar P.) - Skála T. (6. Prokš D.), Skála M., Novák - Melichar L. (46. Zderadička), Jiskra, Sochor (46. Kučera)

 

Branky: Novák (as. Prokš D.),  Štancl (as. Prokš D.)

ŽK/ČK:  --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem