TJ Kunice "B" - Aktuálně

1.B tř. 12.kolo: FK Říčany - TJ Kunice B

Ilustrativní fotoFK Říčany - TJ Kunice B  1:0 (0:0)

Zápas na hřišti Říčan byl v celku vyrovnaný. Oba týmy se snažily hrát kombinační fotbal, což bylo na těžkém terénu někdy dosti složité. Šance na obou stranách byly spíš ze střední vzdálenosti, odkud se obě mužstva snažila o střelbu. Rozhodlo ale špatné posouzení rozhodčího, který uznal branku domácích po jasném faulu na Břízu. Na druhou stranu nám neuznal 2 branky.

Tak nezbývá, než zakončit špatně rozjetou sezónu výhrou v posledním utkání a zachovat si tak odstup od úplného dna tabulky.

 

Sestava: Štěpánek - Melichar ( 80. Čapek ), Veselý, Prokš M., Chramosta - Bříza, Obermajer, Kordiak, Skála M., Prokš D. - Zderadička

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem