OP 6.kolo: Pacov A - Kunice B

Pacov A - Kunice B  2:3 (0:2)

V 6. kole jsme zavítali na hřiště nedalekého Pacova. Za krásného počasí na pěkném hřišti se z naší strany očekával útočný fotbal. Od první minuty je ale zřejmé, že domácí nedají svou kůži lacino. Od začátku je k vidění celkem svižný fotbal, ale bohužel plný nepřesností. V 8. minutě posílá Obermajer dlouhý míč na polovinu soupeře, tam vyhrává hlavičkový souboj Zderadička, který posílá do šance Koubka a ten svůj únik zakončuje přesně 0:1.

Dále držíme míč častěji na svých kopačkách a snažíme se o překonání domácí obrany. Další šanci má po centru Koubka Zderadička, ale hlavou dává metr vedle tyče. Ve 20. minutě začíná představení neproměněných šancí z naší strany. Nejprve pálí z malého vápna nad Bernold, střelu Brabce a Koubka chytá Sova a Kounovský s Duškem netrefují z hranice vápna branku jen o kousek. Ve 35. minutě přichází pohledná a rychlá akce, kdy Prokš nahrává Zderadičkovi, ten se zbavuje dvou protihráčů a zpětnou přihrávkou vyzývá ke skórování Koubka, který se opět nemýlí 0:2. Soupeř měl v prvním poločase jednu velkou šanci, ale ani útočník domácích netrefil z malého vápna branku a druhou šanci zlikvidoval pozorný Přída.

Do druhého poločasu nevstupujeme nejlépe a po nepřehledné skrumáži v našem vápně zahrává soupeř penaltu, kterou domácí kanonýr Černý snižuje na 1:2. V 60. minutě přichází odpověď z kopačky Koubka, kterému ve vápně namazal na třetí branku v zápase Lička 1:3. O 10 minut později po nedůrazu Lehovce hosté snižují na 2:3. Posledních 20 minut zápasu je celkem hektických, ve kterých si připravujeme slibné šance, ale další gól ne a ne přidat.

 

"Dnes jsme odehráli těžký zápas, ve kterém jsme nedokázali zužitkovat slibné gólové situace, což by se nám mohlo příště vymstít"

 

Sestava: Přída - Lehovec, Obermajer, Prokš, Bernold, Novák, Brabec (46‘ Lička), Dušek (35‘ Bříza, 86‘ Staněk), Kounovský - Zderadička, Koubek

 

Branky: 3x Koubek

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem