OP 8.kolo: Mukařov - Kunice B

Mukařov A - Kunice B 0:5 (0:2)

Na sehrání 8. kola OP jsme zavítali do nedalekého Mukařova. Domácí jsou na svém hřišti velmi nepříjemný soupeř a body se odtud vozí vždy jen velmi těžko. Náš cíl byl ovšem jasný a to vyhrát. Zápas začal menším tlakem domácích, kteří se dobrým pohybem a napadáním dostali ke dvěma střeleckým pokusům.

První končí v ochranné síti za brankou a druhý velmi výživný pokus se odráží od břevna mimo branku. Vědomi si špatného začátku lepšíme pohyb a začínáme hrát svou hru. V 9. minutě se staví k rohovému kopu Dušek a přesným centrem nachází zkušeného Obermajera, jenž se uvolňuje přes dva protihráče a hlavou otevírá skóre 0:1. Branka nás povzbudila a další příležitost na sebe nenechává čekat, bohužel Kounovského vysunutí a následná střela Zderadičky končí pouze na tyči. Ve 27. minutě posílá do úniku Obermajer Zderadičku, který proniká až do vápna, tam je sestřelen posledním hráčem a kopeme pokutový kop. K exekuci se staví kanonýr Koubek a střelou k pravé tyči zvyšuje na 0:2. Přicházejí opět silnější chvíle domácích, kteří se snaží o rychlou kombinaci, ale často naráží na dobře organizovanou obranu a zejména na agilního Štancla, který jejich snahy zastavuje. Do kabin odcházíme s dvoubrankovým a zaslouženým vedením. Do druhého poločasu vstupujeme velmi aktivně a jsme to zase my, kdo udává tempo hry. Velmi slibnou příležitost má po chybě domácích Zderadička, ale samostatný únik posílá jen do boční sítě. V 59. minutě mu šanci k nápravě dává včasnou nahrávkou za obranu Novák a tentokrát Zderadička míří přesně 0:3. Soupeř po obdržené brance stahuje hru na 3 obránce což vyhovuje naší útočné vazbě. V 65. minutě mocně natahuje ke střele z 30ti metrů Dušek a míč končí přesně u tyče 0:4. Mukařov zápas nevzdává a s cílem vstřelit alespoň jednu branku vrhá vše do útoku, ale naše obrana s vypětím všech sil stále odolává. V 77. minutě po ukázkové kombinaci Bříza,Dušek, Koubek posledně jmenovaný nahrává do vápna na Zderadičku, který  uzavírá dnešní účet na konečných 0:5. Zápas se dohrává v poklidu a hlavně bez zranění, a tak si po těžkém zápase odvážíme zaslouženou výhru za dobrý kolektivní výkon.

 

Sestava: Přída - Lehovec (65‘ Bříza), Obermajer, Prokš, Bernold - Novák, Dušek, Štancl (71’ Staněk) , Kounovský - Zderadička (80‘ Šmíd M.), Koubek

 

Branky: Zderadička 2, Obermajer, Koubek, Dušek

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem