OP 21.kolo: Kunice B - Mukařov A

Kunice B - Mukařov A  2:0 (0:0)

Další utkání, ve kterém jsme předvedli dobývání soupeřovi brány. Mukařov přijel s obranou taktikou a pokusy o rychlé brejky. První poločas jsme jasně přehrávali soupeře po celém hřišti, ale paradoxně více vyložených šancí měl soupeř. Druhý poločas se herně vyrovnával, ale více šancí jsme si připravili my.

První branka padá po dobrém odebrání míče a rychlé nahrávce do křídelního prostoru kde Zderadička centruje na Šmída, ten však podklouzl a k míči se dostává Bříza, který přesnou ranou uklízí míč za gólmanova záda. Druhou branku přidává Zderadička, kterého do brejku posílá Kounovský. Dnešní vítězství nás opět posunulo blíže k postupu, který můžeme potvrdit již za týden v Sibřině.

 

Sestava: Přída - Lehovec (82‘ Chlubna), Obermajer, Prokš, Bernold - Šmíd (65‘ Kaliba), Dušek (65‘ Jedlička), Kounovský, Staněk, Bříza - Zderadička

 

Branky: Bříza, Zderadička

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem