OP 24.kolo: Úvaly B - Kunice B

Úvaly B - Kunice B  2:3 (0:1)

Souboj B týmů jsme začali výborně, kdy po pěkné akci naráží Zderadička míč Staňkovi, ten prochází do vápna a tvrdou střelou pod břevno otevírá skóre. První poločas skončil 0:1, i když jsme soupeře po většinu času herně přehrávali a vytvořili si slibné gólové příležitosti. Bohužel Bříza,Čapek,Jedlička,Šmíd a hlavně Zderadička své šance nedali, a tak druhý poločas byl stále výsledkově otevřený.

Druhou polovinu zápasu jsme začali hůře. Naše hra postrádala rychlost a soustředěnost. Přesto jsme v 60. minutě přidali druhou branku, když Bříza přímočaře prošel vápnem a uklidil míč k tyči 0:2. Pak ale přišla chvíle domácích, kteří naší nedůslednost potrestali dvěma góly a srovnali skóre na 2:2. V 80. minutě se k zahrávání rohového kopu staví Dušek a stříleným centrem posílá míč do ohně, kde svůj důraz uplatnil Zderadička a znovu nás dostal do vedení. Posledních 10 minut se soupeř snaží o vyrovnání, a tak jsou zde příležitosti pro naše rychlé brejky. Bohužel dnes Zdradičkovi chybělo štěstí a ani jednu ze 4 šancí se nepodařilo procedit za gólmanova záda. Příští týden nás čekají Nehvizdy na domácím hřišti netradičně již v sobotu od 13:00 a my se pokusíme o 25 vítězství v řadě.

 

Sestava: Přída – Andrle (46‘ Kaliba), Obermajer, Štancl, Bříza (61‘ Lehovec) - Šmíd, Prokš D (61‘ Dušek), Jedlička, Staněk, Čapek - Zderadička

 

Branky: Staněk, Bříza, Zderadička

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem