1.B tř. 8.kolo: Zdislavice - FK Kunice B

Sokol Zdislavice  - FK Kunice B 2:2 (1:1) 

Hodnocení zápasu očima trenéra Marcela Ličky: „Zápas ve Zdislavicích nabídl zajímavou podívanou. Utkání hrané na velice úzkém hřišti jsme v první půli zvládli velice dobře i když byl stav nerozhodný 1:1. Kluci začali aktivně, snažili se hrát po zemi, žádné dlouhé míče i když rozměry hřiště spíše vybízely na nakopávání.

V 8. minutě po centrovaném míči do našeho vápna si Lukáš Bříza dal vlastní gól. Na hráčích vůbec nebylo vidět, že by je tento moment nějak ovlivnil, snažili se dál soupeře přitlačit k vlastní bráně a neustále brankáře Zdislavic zaměstnávat. Ve středu pole naši hráči Kounovský, Preisler a Brabec využívali velice dobře volné prostory a zrychlením hry kolmou přihrávkou na naše útočící hráče dělali velké problémy domácím. Koubek a Brabec po těchto momentech stáli sami před brankářem, ale prvně jmenovaný trefil tyč a druhého vychytal brankář domácích. 2x se ve velice dobré pozici ke skórování představil Dušek. Domácí zahrozili v první půli ještě jednou kdy Tonda Přída bravurně vychytal domácího hráče. Ve 39.minutě po akci Preisler - Prokš Dan - Koubek posledně jmenovaný radoval z vyrovnávajícího gólu!!!

Ve druhé půli, nám už tolik nešla kombinace ve středu pole, aktivita hráčů směrem dopředu nebyla až tak důrazná jako v první půli. V 54.minutě po rychlém brejku Brabec krásným lobem z vápna přelstil domácího brankáře a vedli jsme 2:1.

Od toho momentu se hra roztrhala na útok a obranu. Bylo to způsobeno i tím, že domácí hru spíš zjednodušili a v touze po vyrovnání si nelámali hlavu s mezihrou a nakopávali míče na útočníky a vyhledávali odražené míče. Do 80.minuty jsme si s tím poradili a během této pasáže jsme měli možnost několika brejků a vstřelit třetí gól, který by nám pomohl ke zklidnění hry z naší strany. Ale nakonec jsme inkasovali po pěkné střele z vápna, kterou Tonda Přída ještě vyrazil, ale dorážka už byla nechytatelná 2:2! V posledních 10. minutách jsme se snažili o vstřelení třetího gólu a nejblíže jsme k tomu byli v 88. minutě, kdy domácí hráč na zemi zahrál rukou a zabránil tak ke skórování gólu Brabcovi.

 

Sestava: Přída- Lehovec (60‘ Bernold), Štancl, Obermajer, Bříza- Kounovský, Brabec, Preisler- Dušek (81‘ Havlíček), Koubek, Prokš D.

 

Branky:  39‘ Koubek, 61‘ Brabec

Asistence: Prokš D., Koubek

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem