přípravný zápas: Kunice - Brandýs-Boleslav

Kunice – FK Brandýs-Boleslav 3:1 (1:0)

Starší dorost nastoupil ke svému dalšímu přípravnému utkání pouhý den po skončení náročného fotbalového soustředění a tak jsme byli spíše zvědavi, jak si kluci poradí s únavou. Výkon našich borců ovšem velmi potěšil naše trenéry, neboť nejen že jsme v utkání s divizním soupeřem zvítězili, tak navíc předvedená hra nabídla řadu hezkých fotbalových momentů. Cca v 6.min otevřel skóre utkání Jarda Pavelka. Soupeř si sice vypracoval ve 25.min velkou gólovou příležitost, ale trefil pouze tyč naší brány a tak poločasový výsledek zůstal 1:0.

Úvodní minuty druhého poločasu patřily jednoznačně našemu soupeři a herní převaha vyústila ve vyrovnávací gól na 1:1. Ovšem vedení našemu týmu vrátila naše nová posila Samuel Al Obaid, který byl ve správnou chvíli na správném místě a gólem do odkryté brány upravil v 80.min na 2:1. V závěru utkání byl v pokutovém území hostí faulován náš Bříza, který taky sám nařízenou penaltu proměnil a rozhodl tak o vítězství našeho týmu 3:1.

  

Sestava: Karlík - Bříza, Veverka, Příhoda, Anderle, Kačín - Chlubna, Prokš, Buček - Pavelka, Čížek

Střídání: Mikuláš, Plecitý, Nedbal, Al Obaid

 

Góly: Pavelka, Al Obaid, Bříza

Asistence: Pavelka

ŽK:Veverka

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem