KP SD 20.kolo: Kutná Hora - Kunice

Kutná Hora – Kunice  1:2 (1:0)

Starší dorost odehrál své utkání 20.kola na hřišti v Kutné Hoře a jednalo se o souboj týmů z 11. a 12.místa soutěžní tabulky a tak obě mužstva potřebovala velice nutně bodovat. Vstup do utkání se nám ale příliš nepovedl. Ve druhé minutě utkání sice dobře vyběhl náš brankář, a stihl odkopnout míč před domácím útočníkem, ale jeho odkop podél postraní čáry zachytil jako první domácí hráč a povedenou střelou z velké vzdálenosti otevřel gólový účet 1:0.

Naše hra nebyla v prvním poločase nijak ideální a tak soupeř poměrně lehce uhájil jednobrankové vedení.

Ve druhém poločase zlepšili naši hráči pohyb a postupně si začali vytvářet nadějné brankové příležitosti. V 58.min vyrovnal na 1:1 Filip Mikuláš, který byl na hřišti pouhé 2.minuty. V následujících minutách měli oba týmy nejednu velkou příležitost strhnout vedení na svou stranu, ale naše naděje držel skvělými zákroky Kuba Kotěra, který zlikvidoval nejméně dvě gólové šance soupeře. V závěru zápasu byli naši hráči daleko aktivnější a o poznání více práce měl domácí brankář. Rozhodující okamžik nastal v 88.min, kdy Plecitý zahrával VPK a centrovaný míč usměrnil do soupeřovy brány Lukáš Bříza a rozhodl tak o těsném, ale  velmi důležitém vítězství 1:2 v náš prospěch.

 

Slovo trenéra: „V prvním poločase jsme nehráli dobře, ale podařilo se nám zlepšit hru ve druhém poločase, kdy jsme se lépe pohybovali a udrželi jsme míč na zemi a navíc jsme poměrně rychle dali vyrovnávací gól. V závěru utkání jsme na tom byli lépe fyzicky a to asi rozhodlo“

 

Sestava:  Kotěra J.  -  Anderle J. (36‘ Hřivna V.), Příhoda P., Kačín P., Bříza L. -  Čížek T.  , Skála T., Prokš D., Plecitý T. (89‘ Čapek D.) – Veverka O., Skála M. (56‘ Mikuláš F.)

 

Góly: 58’Mikuláš F., 88’Bříza L.

Asistence: Prokš D., Plecitý T.

ŽK: 39‘ Plecitý T., 76’Příhoda P., 87‘Skála T.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem