SD: Graffin Vlašim - Kunice

SD U-19:  Graffin Vlašim - Kunice  0:2 (0:1)

Na rozdíl od mladších se starší dorostenci mohou těšit z velmi dobré tréninkové morálky a letní přípravu zatím absolvuje většina členů hráčského kádru. Tomu odpovídají i výkony v přípravných zápasech a trenéři tak mohou být nad míru spokojeni.

 

Ve druhém přípravném utkání se představily i dvě nové posily a jak Lukáš Svoboda, tak především Martin Štancl patřily k výrazným oporám našeho týmu. V prvním poločase se hrálo častěji na soupeřově polovině a naši hráči se daleko více dostávali k zakončení. Naproti tomu si domácí vytvořili pouze dvě velké šance, ale obě by snesly přívlastek gólové. V 16. a ve 24.min šel domácí hráč sám na naši bránu, ale v obou případech skvěle zasáhl brankář Karlík.

Jediný gólový moment prvního poločasu tak přišel ve 33.min. Na centrovaný míč Plecitého si naběhl Martin Štancl a tvrdou ránou prostřelil vlašimského brankáře 0:1.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil a domácí zlepšeným pohybem převzali aktivitu a na rozdíl od prvního poločasu se častěji hrálo na naší půlce. Většina šancí ale končila na rukavicích Pepy Karlíka a tak pojistku v podobě druhého gólu přidal 5 minut před koncem Tomáš Čížek, který upravil na konečných 0:2.

 

Sestava: Karlík J. – Anderle J. (45‘ Čapek D.), Kačín P. (45‘ Hradecký T.), Příhoda P., Tůma A. – Svoboda L., Prokš D., Buček R. (45‘ Tůma F.), Štancl M. – Čížek T. (45‘ Chlubna P.), Plecitý T.

 

Góly: 33‘ M., 85‘ Čížek T.

Asistence: Plecitý T.

ŽK: Čapek D.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem