SD: Neratovice - Kunice

SD U-19:  Neratovice-Byškovice - Kunice 4:0 (1:0)

Starší dorostenci absolvovali velmi dobrou přípravu na nový soutěžní ročník a trenéři mohli být s přístupem svých svěřenců po právu spokojeni. Přesto na konci čtvrtého týdne tvrdých příprav zřejmě dopadla na hráče drobná únava, která se projevila v né zrovna vydařené generálce.

 

Poslední přípravné utkání jsme sehráli s vítězem loňského ročníku krajského přeboru a nutno přiznat, že soupeř nás od úvodních minut herně přehrával. Ve 4.min se domácí prosadili hlavou, ale následný gól nebyl kvůli ofsajdovému postavení uznán. Do první naší šance se dostal Prokš, který z velkého úhlu málem zaskočil domácího brankáře, ale míč se odrazil od zadní tyče a téměř po brankové čáře putoval nakonec mimo bránu. Ve 30.min se presentoval krásnou střelou Lukáš Svoboda, ale domácí brankář Prejsa vytěsnil míč na roh. V záměru poločasu měli domácí nejméně tři tutové šance, nejprve nás zachránila tyč, poté domácí útočník netrefil zcela prázdnou bránu, ale napotřetí už to vyšlo 1:0.

Do druhého poločasu udělali trenéři několik změn v sestavě, ale obraz hry se přiliž nezměnil. V 60.min domácí zvýšili na 2:0 a blízko ke gólu měli i o deset minut později, ale ze samostatného sóla vytěžili pouze rohový kop. Velkou šanci na lepší výsledek jsme měli v 75.min, ale domácího brankáře už podruhé zachránila tyč. Bohužel v posledních třech minutách se měnilo skóre ještě dvakrát. V 87.min došlo k nedorozumění mezi našimi stopery a bylo to 3:0 a v nastaveném čase jsme inkasovali počtvrté 4:0.

 

Hodnocení trenéra: „V zápase jsme nehráli zdaleka s takovou lehkostí jako v úvodních zápasech přípravy. Chyběl nám lepší pohyb, kazili jsme poměrně velké množství přihrávek. Je pravděpodobné, že na hráče dopadá únava po náročné, ale velmi kvalitní letní přípravě. Věřím, že s odstupem pár týdnů bude mužstvo dobře připravené a v mistrovské soutěži odehrajeme spoustu vydařených utkání.“

 

Sestava: Karlík J. – Tůma A., Čapek D. (45‘ Tůma F.), Hradecký T. (45‘ Skála M.), Anderle J. – Kačín P. – Svoboda L., Prokš D., Buček R., Čížek T. (Chlubna P.) - Plecitý T. (78‘ Chalupník M.)

 

Góly: --

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem