KP SD 7.kolo: Tatran Sedlčany - TJ Kunice

Tatran Sedlčany - TJ Kunice 4:1 (1:0)

Starší dorost se musel před tímto utkáním obejít bez sedmi svých opor (ke třem zraněným a jednomu nemocnému se přidali další 3 hráči, kteří byli toho času ze studijních důvodů mimo republiku) a tak trenéři museli značně improvizovat a např. do útoku nastoupil brankář Pepa Karlík. Lavičku náhradníků pak obsadili pouze hráči mladšího dorostu.

Výrazné změny v sestavě zřejmě měli vliv na náš předvedený výkon, který určitě zůstal za očekáváním.

V úvodu zápasu se nic zajímavého nedělo, až v 8.min přišla z ničeho nic první gólová šance domácích, kterou sedlčanský útočník proměnil a otevřel skóre 1:0.  V následujících minutách jsme se sice častěji dostávali k soupeřově brance, ale naším útokům chyběla přesnější finální fáze a tak domácí poměrně bez větších problémů likvidovali naše bezzubé ataky. Jediná šance, která by snesla přívlastek „tutová“ měl v 15.min Karlík, ale jeho dorážka v síti neskončila.  Naopak těsně před odchodem do kabin se řítil domácí hráč sám na naši bránu, ale naše naděje nadvakrát udržel skvělými zákroky brankář Marek Bruna.  

Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř, který si na rozdíl od nás vypracoval více příležitostí ke skórování. Rozhodující část zápasu se odehrála v rozmezí mezi 65. a 72.min, kdy jsme celkem třikrát inkasovali a domácí se tak po našich laciných chybách dostali do pohodlného vedení 4:0.  V 80.min upravil na konečných 4:1 Michal Skála.

 

Sestava:  Bruna M. - Tůma A., Hradecký T., Drábek J., Jiroušek R. - Tůma F., Zaal J., Procházka Š. - Chlubna P., Karlík J., Skála M.

 

Góly: Skála M.

Asistence: --

ŽK: --

 

fotogalerie ze zápasu

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem