KP SD 6.kolo: FK Kunice – Neratovice

FK Kunice – Neratovice-Byškovice  1:2 (1:2)

V 6.kole krajského přeboru přivítal doma dorost tým Neratovic.  Hosté začali lépe a hned v úvodních minutách se dostali do gólové šance, ale naštěstí pro nás ji nedokázali proměnit.  V 15.minutě využili chyby domácí obrany a otevřeli výsledkové skóre 0:1.

O tři minuty později se hosté prosadili v dorážce po volném přímém kopu a zvýšili svůj náskok na 0:2. V 32.minutě snížil na kontaktních 1:2 Příhoda, když hlavou uklidil centr z rohového kopu Radka Jirouška. Těsně před koncem poločasu musel střídat Adam Tůma, když po souboji ošklivě narazil kolenem do hrazení, které je kolem hřiště.

V druhém poločase se hra nezměnila, naši borci se už nedokázali gólově prosadit a ani na druhé straně gól nepadl. Neratovice si tak odvezli všechny tři body. 

 

Sestava:  Karlík J. – Tůma A. (42´ Zaal J.), Příhoda P., Drábek J., Kučera K. – Chlubna P., Tůma F., Jiroušek R., Skála M., Brožek M. – Paclík D.(60´ Procházka Š.)

Nehrál : Hradecký T.

 

Góly: 32´ Příhoda P.

Asistence:  Jiroušek R.

ŽK: 89´ Zaal J., 90´ Příhoda P.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem