Turnaj minipřípravky v Říčanech

Halový turnaj v Říčanech - 7.místo

V sobotu 19.2.2011 odehráli naši nejmenší (ročník 2002 a mladší) turnaj v Říčanech. Mělo se hrát systémem dvě skupiny po čtyřech týmech. Kunice byly nalosovány do skupiny B společně s Duklou Praha, Satalicemi a Zlíchovem. Po příjezdu na místo jsme ale zjistili, že Dukla nepřijede. Turnaj se tak odehrál pouze ze sedmi týmy. Hrála se jedna skupina, každý s každým. Kunice reprezentovalo jedenáct kluků. Přída, Verbík, Svoboda, Kopta, Kubice, Novák, Schwab, Ryšina, Pilař, Kusý a Lička. Povětšinou v ročníku 2004, 2005. Jako nejmladší hráč turnaje se prezentoval Sebík Lička ročník 2006. Bohužel se nám sešli omluvenky hlavně od těch starších (Venca Růžička, Robert Plecitý, Marek Plecitý, Adam Brož nebo Míša Šrajl). K dispozici jsme tak měli pouze jednoho kluka v ročníku 2002. Byl jím Kryštof Přída v bráně. A jednoho kluka v ročníku 2003, kterým byla naše nová posila Franta Verbík.

Ale kluci se ničeho nezalekli a ze staršími soupeři odehráli důstojné zápasy. Skončili jsme sice poslední ze ziskem dvou bodů. Ale předvedená hra našich nejmladších sklidila u diváků velký úspěch. První bod jsme získali za remízu 1:1 ze Satalicemi. Vyrovnávací branku vstřelil Mára Svoboda minutu před koncem. Druhý bod vybojovali kluci díky bezbrankové remíze proti Zlíchovu.

Výborný výkon podal Kryštof v bráně. Hlavně díky jemu se povedla udržet remíza proti Zlíchovu. V poli vynikal Mára Svoboda(ročník 2005) a Adámek Kopta(ročník 2004). Ale i ostatní zaslouží  pochvalu. Byla to pro ně obrovská zkušenost.

Dále by jsem chtěl poděkovat všem rodičům. Sraz v Říčanech o víkendu v sedm hodin zaslouží pochvalu také :)

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem