U13 ŽL - 4.kolo: Viktoria Plzeň - TJ Kunice

Ilustrativní fotoU13: Viktoria Plzeň - TJ Kunice 28:2 (13:2)

 

Výsledky zápasů:

Viktoria Plzeň A - Kunice A    3:2      

Viktoria Plzeň B - Kunice B     10:0    

Poločas:                               13:2    

Viktoria Plzeň A - Kunice B    13:0    

Viktoria Plzeň B - Kunice A    2:0      

Konečný výsledek:                28:2    

 

 

Sestava:

Kunice A:  Přída - Verbík, Liška, Komárková - Kuchař, Rajt, Dvořák - Kodadová

na střídaní: --

Kunice B:

na střídaní: --

 

Branky:

 

Hodnocení:

K utkání v Plzni jsme kvůli omluvám ročníku 2001 vyrazili s kombinací ročníků 01-02 což se také výrazně podepsalo na výsledku a předvedené hře.

Kunice A - Na jedné půli nastupovali hráči ročníků 2001 a jejich výkon byl více než bojovný, ze začátku utkání jsme dobře pracovali jako celek a dokázali jsme dobře dostávat do zakončení. Bohužel s přibývajícím časem (bez střídání) nám začalo ubývat sil a z naší hry, zejména ve druhém poločase se stal místy obraný val. Musím podotknout, že všichni hráči odehráli dobrý zápas zejména v bráně chytající Kryštof Přída.

Kunice B - Na druhé půli nám vypomáhali hráči z ročníku 2002, bohužel každý půlrok je znát a vyspělejší hráči Plzně toho dokázali využívat především jejich kombinační hrou s přenášením těžiště hry na což kluci nestíhali reagovat.

 

Trenéři: Jiří Novák, Antonín Přída

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem