ZL MŽ: Tempo Praha - Kunice

Tempo Praha – Kunice 2:0 (0:0)

Mladší žáci se presentovali na turnaji ve Strašnicích svým třetím zápasem a tentokrát nestačili na lídra tabulky tým FC Tempo Praha. Po většinu utkání se ale hrál poměrně vyrovnaný fotbal, ale na rozdíl od našeho mužstva si soupeř dokázal vytvořit více brankových příležitostí a tak zaslouženě zvítězil.  Obě branky padly až ve druhém poločase. Nejprve se ve 35.min dostal soupeř za záda naší obrany a trošku se štěstí prostřelil našeho brankáře 1:0. V samotném závěru utkání si neporozuměli náš brankář s obráncem a ukázkovým vlastencem jsme pečetili výsledek utkání na 2:0 v náš neprospěch. Nutno přiznat, že náš brankář Honza Paule ještě zlikvidoval v průběhu utkání několik velmi nebezpečných akcí soupeře a tak výsledek zápasu je pro nás relativně příznivý.

 

Sestava:  Paule J. – Bučková B., Hosnedl J., Mates – Štěpánek L., Zoubek F., Greš J., Schiffler M. – Hubcej V., Hosnedl O., Rublič A.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem