ZL MŽ: Kunice - Český Brod

Kunice - Český Brod 3:0 (3:0)

Mladší žáci odehráli odložené utkání zimní ligy s Českým Brodem. Roli mírného favorita jsme potvrzovali hned od začátku utkání a už v 8.minutě jsme se radovali z prvního gólu. O čtvrt hodiny později našel krásnou přihrávkou Greš volného útočníka a naše skóre se zvýšilo na 2 :0. Před koncem poločasu jsme zahrávali rohový kop, soupeřovým obráncům se sice podařilo balon odkopnout, ale pohotový Filip Zoubek dopravil míč do českobrodské brány a upravil tak poločasový výsledek na 3:0.

I druhý poločas byl v naší režii a hrálo se hlavně na polovině soupeře. V 47. minutě byl v pokutovém území faulován F.Zoubek, ale Greš penaltu neproměnil. Ani po zbytek utkání se nám nepodařilo překonat soupeřova brankáře a tak se poločasové skóre nezměnilo.

 

 

Sestava: Paule J. – Rublič A., Hosnedl J., Štěpánek L., Bučková B. – Schiffler M., Greš J., Zoubek F. – Matěj., Hosnedl O., Urban

 

Góly: 2 x  Matěj, Zoubek F.

Asistence: Greš J.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem