KP MŽ 23.kolo: Kunice - Ml.Boleslav B

Kunice-Ml .Boleslav B      1:5 (1:0)

V sobotu k nám zavítal lídr tabulky Mladá Boleslav B. I tento zápas jsme se potýkali s nedostatkem hráčů a tak mužstvo opět doplnili hráči starší přípravky. Soupeř měl od začátku zápasu herní převahu a hrálo se hlavně na naší půli. Branka Honzy Pauleho však byla pro hosty jako začarovaná a žádná střela se nedostala za záda našeho brankáře. My jsme ohrozili soupeřovu bránu pouze dvakrát.

Nejprve v 15.minutě přešel do rychlého protiútoku Honza Garček, ale jeho střelecký pokus mířil přímo do brankáře. Druhou šanci jsme dostali až ke konci prvního poločasu, kdy opět Honza Garček vyvezl míč do vápna, kde byl nedovoleným způsobem zastaven a nařízenou penaltu Filip Zoubek s přehledem proměnil. Do kabin jsme tak odcházeli s výsledkem 1:0. I druhý poločas byl hlavně v režii mladoboleslavských hráčů a bylo jen otázkou času, kdy se jim podaří otočit výsledek utkání. Již ve 35.min prolomil soupeř svoji střeleckou smůlu  a střelou k zadní tyči vyrovnal na 1:1. O chvíli později jsme měli ještě dvě příležitosti ke vstřelení branky, ale ani Michal Kožner a ani dalekonosná střela Honzy Garček gólem neskončila. I když Honza Paule předváděl v bráně skvělé zásahy, tak se hosté přeci jen ve 43.min ujali vedení 2:1 a o čtyři minuty později přidali třetí gól 3:1. V 50.min sice chytil Honza Paule nařízenou penaltu, ale v závěrečných pěti minutách přidal soupeř další dva góly a upravil na konečných 1:5.

 

Sestava: Paule J. – Rublič A., Hosnedl J., Schejbal O. – Garček J., Štěpánek L., Greš J., Zoubek F. – Schiffler M., Hosnedl O., Kožner M.

 

Střídání: Makovec, Štrajt M., Bubeník, Gulerm

Góly : Zoubek F. (P)

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem