MŽ: Hořovicko - Kunice

FK Hořovicko - FK Kunice 2:1 (1:1)

Mladší žáci v neděli odehráli další mistrovské utkání s týmem FK Hořovicko. Počasí nebylo vůbec fotbalové a hráči se potýkali nejenom se soupeřem, ale i se zdravotními problémy spojenými s velmi teplým počasím.

 

I zápas mladších žáků začal lépe pro soupeře, který hned ve 3.minutě využil chyby Kuby Greše a své sólo zakončil střelou do naší brány, na kterou náš brankář nedosáhl a otevřel tak skóre utkání 1:0.  Greš svoje zaváhání napravil už ve 20.minutě. Honza Garček poslal míč křížem na kopačky Kuby Greše a ten střelou z velkého vápna překvapil domácího brankáře. Bylo vyrovnáno na 1:1. Dalšího gólu jsme se do konce poločasu nedočkali, i když šance byly k vidění na obou stranách. Asi naši největší šanci jsme měli v 28.minutě, Marek Schiffler poslal Kubu Greše do gólové šance, ale ten ale ji trestuhodně zahodil a bránu minul. O minutu později se pokusil překvapit domácího brankáře Garček střelou z dálky, ale bohužel trefil pouze tyč soupeřovy brány. 

Do druhého poločasu nastoupili aktivněji domácí hráči a v 36.minutě se radovali z druhého gólu. Střelu domácího útočníka Honza Paule sice chytil, ale míč v rukavicích neudržel a na následnou dorážku už nestačil 2:1. Domácí tým měl ještě několik gólových šancí po samostatných únicích domácího útočníka, ale našeho gólmana už nepřekonal. A ani našim  hráčům se konce zápasu nepodařilo dostat míč soupeřovy branky. Konečný výsledek 2:1 zajistil hořovickému týmu tři body.

 

Sestava: Paule J. – Rublič A., Hosnedl J., Schejbal O., Bučková B. – Garček J., Štěpánek L., Zoubek F., Greš J. – Schiffler M., Kožner M.

Střídání: Hosnedl O., Hupcej V.

 

Góly: Greš J.

Asistence: Garček J.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem