KP MŽ 3.kolo: Kunice - Sedlčany

Kunice – Sedlčany 2:11 (2:6)

Mladší žáci nastoupili v sobotu ke svému prvnímu mistrovskému utkání v krajském přeboru. Čekal nás velmi těžký soupeř ze Sedlčan. Naše mužstvo je složené především z mladých hráčů ročníku 2000, které navíc doplnili dva hráči z přípravky.

Už od prvních minut bylo zřejmé,  že sedlčanští hráči mají jasnou převahu.

I přes snahu všech hráčů a velkého nasazení našeho brankaře jsme hned v 7.minutě inkasovali první gól. Hosté byli při chuti a my jsme v 11. a v 12.minutě znovu lovili míč z brány 0:3. V 19.minutě se radovali i domácí fanoušci, když Michal Kožner  prostřelil  hostujícího gólmana 1:3. O 5 minut později se opět trefil sedlčanský útočník a zvýšil vedení na 1:4. V 27.minutě se krásnou střelou z volného přímého kopu trefil Honza Verbík na 2:4. Bohužel soupeř ještě před koncem poločasu odpověděl dvěma rychlými góly a poločasové skóre se upravilo na 2:6.

I začátek druhého poločasu začal lépe pro hosty a i přes skvělé zákroky Patrika Urbana jsme během prvních deseti minut inkasovali další dva góly 2:8. V 48. a v 50.minutě zvýšili hosté své skóre na 2:10. V 52.minutě jsme zahrávali volný přímý kop, k míči se znovu postavil Honza Verbík, jeho povedenou střelu, mířící do šibenice,  sedlčanský brankář skvělým zásahem vyrazil.  O 5 minut později využili hosté rohový kop a upravili skóre na 2:11. V posledních chvílích zápasu ještě jednou na bránu vystřelil z dálky Honza Verbík, ale jeho nebezpečnou střelu gólman za svá záda nepustil a tak se výsledek už nezměnil.

Přestože hosté vyhráli zaslouženě, tak naši kluci předvedli velmi sympatický výkon, založený na bojovnosti, která jim vydržela až do závěrečných minut.

 

Sestava: Urban P. – Hosnedl O., Škoda J., Verbík J. – Bubeník O., Lutovský O., Sýkora T. – Kožner M.

Střídání: Štrajt M., Přibyl M., Makovec J., Kodadová N.

Nehrál: Bučková B.

Góly: 19´ Kožner, 27´ Verbík

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem