KP MD 22.kolo: SK Rakovník – TJ Kunice

foto ze zápasu SK Rakovník – TJ KuniceSK Rakovník – TJ Kunice 3:3 (0:1)

Utkání s SK Rakovník dlouhodobě patří k našim oblíbeným zápasům, neboť všechny dosavadní vzájemné duely byly vždy velmi vyrovnané a oboustranně hodně kvalitní. Ani dnes tomu nebylo jinak a z velmi těžkého zápasu jsme tentokrát vytěžili cenný bod, přestože jsme o dvoubrankové vedení přišli až v závěrečných minutách.

Domácí vstoupili do utkání velmi aktivně a my měli co dělat, abychom udrželi čisté konto. Přesto si soupeř vytvořil nejméně dvě obrovské příležitosti, které ale brankář Orlich parádními zákroky zlikvidoval. Naopak v 15.min se naskytla první gólová šance pro nás a Tomáš Richtr se nemýlil a zajistil našemu týmu vedení 0:1. Tento gól hru vyrovnal a bez větších šancí vydržel až do poločasové přestávky.

Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí a hned po dvou minutách se mohli těšit z vyrovnávací branky na 1:1. Nerozhodný výsledek ale netrval dlouho a v 50.min se z dálky trefil z VPK Honza Mohyla 1:2. Osm minut před koncem dokonce přidal třetí gól Kuba Hosnedl, když krásným „dloubáčkem“ přehodil padajícího gólmana 1:3.  Bohužel soupeř velice rychle odpověděl kontaktním gólem na 2:3 a bylo jasné, že to ještě bude drama. Necelých 5 minut před koncem zápasu zahrávali domácí VPK. Střela, která mířila na zadní tyč, propadla za naší obranu a aniž by ji někdo tečoval, tak skončila v naší síti 3:3. Domácí si v závěru utkání vytvořili ještě mírný tlak, ale naší branku již vážněji neohrozili.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „sice jsme o vítězství přišli až v samotném závěru, ale zklamáni určitě nejsme. Zápas měl hodně vysokou úroveň a troufám si říct, že to byl dosud nejlepší tým, se kterým jsme na jaře hráli. I když si pochvalu zaslouží všichni hráči, tak svým výkonem mě velmi mile překvapil Tomáš Richtr, který se do základní sestavy vrátil po hodně dlouhé době, kdy se zotavoval z vážného zranění a s novým postem si poradil na výbornou.“

 

Sestava:  Orlich L. – Schiffler M. (75‘ Horálek D.), Mohyla J., Strnad F., Štěpánek L. – Rublič A., Hosnedl J., Ševčík J. – Konečný P., Richtr T., Ševčík O.

 

Góly:  15‘ Richtr T., 50‘ Mohyla J., 72‘ Hosnedl J.

Asistence: Ševčík O., Richtr T.

ŽK/ČK:   --

Rozhodčí:  Švagr T. – Leška M., Vyhnanovský M.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem