KP MD 21.kolo: Kunice - Mn.Hradiště

Kunice - Mnichovo Hradiště 2:0 (0:0)

Mladší dorostence čekal v rámci 21.kola další velmi těžký soupeř, tentokrát aktuálně 6.tým tabulky Mnichovohradišťský SK. Na podzim jsme sice dokázali v Hradišti zvítězit vysoko 1:4, ale nutno přiznat, že to bylo naše nejvydařenější utkání v celé podzimní části.

Ve fotbale platí známá a otřepaná pravda, že herní výkon se odvíjí od toho, co vám soupeř dovolí a především v prvním poločase nám toho soupeř moc nedovolil.

Zpravidla byl u míče dřív, vyhrával osobní souboje a po většinu poločasu se hrálo na naší půli. Situace, kdy jsme byli pod tlakem, jsme řešili pouze odkopáváním míčů a ani jsme se nesnažili o konstruktivní rozehrávku.

Navíc jsme se dopouštěli celé řady faulů a tak soupeř zahrával v první 40-ti minutovce celkem devět volných přímých kopů z bezprostřední blízkosti našeho velkého vápna. Naštěstí jsme ale neinkasovali a protože Martin Chalupník trefil v naší jediné šanci ve 25.min břevno, odcházelo se do kabin za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení hráčů a na hřiště se dostal i třetí útočník Ondra Šíma. Především jeho zásluhou se nám dařilo udržet míč a tak jsme soupeři dokázali vnutit naší hru. Druhý poločas se na rozdíl od toho prvního odehrál převážně na polovině hostů a diváci tak měli možnost vidět i celou řadu brankových příležitostí. Ve 45.min jsme zahrávali VPK a míč směřoval po ose Buček, Filip Tůma a Šíma a od posledně jmenovaného skončil až v mnichovohradišťské bráně 1:0. V 53.min zazdil tutovku Ondra Šíma, který ve vyložené šanci až příliš vymýšlel. V 68.min utekl svým pronásledovatelům rychlonohý Řezníček a soupeř ho dokázal zastavit pouze za cenu nedovoleného zákroku a penaltu s přehledem proměnil Chalupník a uzavřel gólový účet na konečných 2:0.

 

Hodnocení trenéra: „Více než výsledek bych chtěl hodnotit naší hru a ta především v prvním poločase nebyla dobrá. Mrzí mě, že když jsme pod tlakem, tak nechceme hrát fotbal a naopak to řešíme dlouhým odkopem a soupeři jen vracíme míč. Naše hra se výrazně změnila až s příchodem Ondry Šímy, kdy jsme udrželi míč a následně soupeře přehráli“.

 

Sestava:  Karlík J.  -  Brožek M.(41‘Šíma O.), Drábek J., Hradecký T., Tůma A.  -  Richter L., Buček R., Tůma F., Procházka Š. (61’Chlubna P.) - Chalupník M., Řezníček P. (73’Mlynář V.)

 

Góly: Šíma O., Chalupník M.(P)

Asistence: Buček R., Tůma F.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem