KP MD 3.kolo: Kunice - Neratovice

Kunice - Neratovice-Byškovice  2:6 (2:1)

Jako trenér odpovědný za výkon mužstva mladšího dorostu se stydím za to, co jsme předvedli domácím fanouškům v nedělním zápase proti Neratovicím. V prvním poločase jsme nepředváděli kdoví jaký fotbal, ale nechyběl nám pohyb, dobře jsme využívali krajních hráčů a naší aktivitou jsme si dokázali vytvořit celou řadu brankových příležitostí.

Ovšem zde pozitivní slova chvály končí a s čím jsme nemohli být v žádném případě spokojeni bylo proměňování i těch nejvyloženějších šancí. První tutovku neproměnil hned v 1.min utkání  Martin Chalupník, když jeho samostatné sólo zlikvidoval hostující brankář Zunt. Ve 2.min dostal Chalupník šanci na reparát a stejnou situaci již zakončil vedoucím gólem 1:0. V 6.min prostrčil kolmou nahrávku mezi obránce Rublič a dva naši hráči se ocitli sami před brankou soupeře. Procházka zvolil zakončení ke vzdálenější tyči a bylo z toho vedení 2:0. V tu chvíli jsme měli zápas velmi dobře rozehraný a navíc přicházely i další šance. Bohužel ve 13.min přibrzdil naší „euforii“ David Prejza, kterému jsme nechali na levé straně a příliš prostoru a tak zkušený hráč soupeře snížil na 2:1. Ve 22.min odcentroval Kuba Zaal krásný míč před branku, ale Procházka ve vyložené šanci trefil pouze tyč hostující branky. Snad ještě větší tutovku spálil stejný hráč ve 25.min, kdy nikým neatakovaný přestřelil z malého vápna bránu. Následně se do samostatného úniku dostával náš nezkušenější hráč Ondra Šíma, ale ani on nenaplnil pověst kanonýra a při přebírání míče si šlápl na balon a svou gólovou šanci ani nezakončil. Ve 28.min se po jednom z centrů vykutálel míč proti noze Filipovi Tůmovi, ale z ideální pozice trefil místo branky levý horní roh oplocení za bránou. Kdybychom proměnili alespoň nadpoloviční většinu těch nejvyloženějších šancí, tak naše vedení mohlo být přinejmenším o pět branek.

To co následovalo po změně stran, k tomu se jen těžko hledají slova. V útoku jsme absolutně nedokázali podržet míč, ve středu zálohy jsme byly všude druzí, a směrem z obrany chyběla organizace hry a konstruktivní rozehrávka. Logickým vyústěním byla herní převaha hostů, kteří se trvale usadili na naší polovině. Pozdní přistupování k hráčům vedlo k nedovoleným zákrokům a soupeř tak zahrával nevídané množství standardních situací. Černý scénář zápasu se naplnil v rozmezí mezi 57‘ až 61‘, kdy soupeř po naprosto totožných situacích třikrát skóroval a otočil vývoj utkání ve svůj prospěch 2:4. Snaha o změnu našeho herního projevu mělo přinést střídání, ale ani tato hráčská výměna nic pozitivního nepřinesla a naopak soupeř v 68.min po rohu zvýšil na 2:5 a v 74.min z penalty uzavřel na konečných 2:6.

 

Sestava:  Lomoz J. - Mlynář V., Hradecký T., Drábek J., Richter L. - Rublič L., Tůma F.(65‘ Smužanica V.), Šíma O., Zaal J. (79‘ Zadražil A.) - Chalupník M., Procházka Š. (63‘ Škoda M.)

 

Góly: 2‘ Chalupník M., 6‘ Procházka Š.

Asistence: Rublič L.

ŽK: 63‘ Zaal J., 74‘ Hradecký T., 81‘ Richter L.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem