KP MD 16.kolo: MFK Dobříš - FK Kunice

MFK Dobříš - Kunice 1:2 (0:0)

Úvodní utkání jarního kola jsme sehráli na umělé trávě v Dobříši. Na rozdíl od podzimní části, ve které jsme v domácím prostředí jasně dominovali a zvítězili vysoko 8:2, byl tento zápas podstatně vyrovnanější. Domácí tým doplnil kádr o několik nových hráčů a presentoval se velmi dobrým výkonem.

V úvodních 10 minutách se hrálo převážně na naší polovině a soupeř se dostal asi dvakrát k nebezpečnému zakončení. V jednom případě nás podržel skvělým zákrokem brankář Heřmánek. Ve 12.min předvedli naši hráči velmi pohlednou akci, kdy po sérii krátkých přihrávek následovala gólová přihrávka před odkrytou bránu, ale Pavel  Chlubna se gólově neprosadil. Podobný konec měla i další pěkná akce, kdy Rublič utekl po levé straně, ale ani jeho střílený centr si cestu do brány nenašel.

Do druhého poločasu jsme udělali jednu změnu v sestavě, Martina Chalupníka nahradil Ondra Šíma, kterému stačila pouhá minuta na to, aby otevřel gólový účet. Chlubna poslal chytrý lob za obranu a Šíma nedal domácímu brankáři žádnou šanci 0:1.  V 67.min se u levé postraní čáry prosadil v souboji jeden na jednoho Rublič a jeho přízemní centr uklidil do brány Kuba Zaal 0:2. V závěru utkání se na hřiště dostal i jeden z našich nových hráčů David Paclík, který sice v 73.min přidal třetí gól, ale radost z premiérového gólu mu pokazil hlavní rozhodčí, který ještě před tím viděl nedovolený zákrok na brankáře. Naproti tomu, soupeř hned z následného protiútoku v 75.min snížil na 1:2 a ucítil ještě šanci na zisk alespoň jednoho bodu. Definitivní pojistku mohl přidat Ondra Šíma v 83.min, kdy se dostal za záda domácí obrany, ale jeho sólo zastavil soupeř nedovoleným způsobem po faulu ze zadu, ale hl.rozhodčí Roman Jarolímek udělil pouze žlutou kartu a utkání následně ukončil.

 

Hodnocení trenéra L.Rubliče: „Myslím že utkání se muselo divákům líbit, obě mužstva předvedly poměrně solidní výkon, který odpovídá úrovni této soutěže. Z našeho týmu mě nejvíce potěšila nově složené stoperská dvojice Filip Tůma a  Martin Brožek, kdy se oba tito hráči presentovali velmi spolehlivou a bezchybnou hrou.  Jsem rád, že jsme toto těžké utkání dotáhli do vítězného konce a úspěšně tak vstoupili do jarní části této sezóny“.

 

Sestava:  Heřmánek J. - Zadražil A. (69‘ Černý Z.), Brožek M., Tůma F., Smužanica V. - Rublič L., Zaal J., Rezek M., Procházka Š. (51‘ Mlčák Z.) - Chalupník M. (40‘ Šíma O.), Chlubna P. (72‘ Paclík D.)

Hradecký T. - nehrál

 

Góly:  41‘ Šíma O., Zaal J.

Asistence: Chlubna P., Rublič L.

ŽK: 35‘ Smužanica V.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem