KP MD 17.kolo: Kunice - Kutná Hora

Kunice – Kutná Hora 2:1 (1:1)

Přestože třetí březnová neděle byla ve znamení krásného slunečného počasí, tak domácí zápas s Kutnou Horou jsme byli nuceni přeložit na pronajaté hřiště s umělou trávou do Újezda. Oproti minulém utkání jsme museli udělat několik podstatných změn v sestavě.

Do zápasu jsme nemohli počítat s Filipem Tůmou a Martinem Chalupníkem, kteří odehráli celý zápas za SD a chyběl i kapitán týmu Kuba Zaal. Naopak svou šanci dostali hráči z širšího kádru.

Od úvodních minut se hrálo poměrně vyrovnané utkání. První větší šanci jsme si vytvořili v 10.min, ale na Rubličův centr jen těsně nedosáhl Pavel Chlubna. Bohužel o chvilku později zaváhal náš krajní obránce a soupeř se ujal vedení 0:1. Na vyrovnávací gól jsme si počkali pouhých šest minut. V 17.min převzal míč na polovině hřiště aktivně hrající Brožek, který při svém sólu ustál tři osobní souboje a nakonec střelou na zadní tyč vyrovnal na 1:1. Ještě do poločasové přestávky mohli jít hosté do vedení, ale již překonaného Heřmánka zastoupil na brankové čáře Kuba Drábek, který se štěstím zabránil takřka jistému gólu.

Hru ve druhém poločase oživil střídající Procházka, který nahradil Davida Paclíka a aktivnější hrou se prezentoval i do té doby nevýrazný Mlčák. Výsledkem toho byla mírná herní převaha našeho týmu a s tím ruku v ruce přicházely i gólové šance. Ovšem skóre se měnilo pouze jednou a to v 65.min. Mlynář našel přesnou nahrávkou zcela volného Rubliče, který nezvykle pravou  nohou vstřelil vítězný gól a upravil na konečných 2:1. V závěru utkání mohl ještě pojistit naše vítězství Pavel Chlubna, ale jeho tvrdá střela mířila pouze do tyče kutnohorské branky.

 

Hodnocení trenéra: „ve srovnání s prvním utkáním v Dobříši měl tento zápas nižší kvalitu. Bohužel jsme do utkání nemohli počítat s několika hráči a tak oproti minulému týdnu nastoupilo v základní sestavě pět nových jmen. Zejména obrana byla až na výjimku jednoho hráče zcela jiná. To se trošku projevilo na herním projevu celého mužstva. V první půli byl naším nejaktivnějším hráčem Martin Brožek, který mimo jiné zařídil vyrovnávací gól na 1:1. Bohužel druhý poločas se jeho aktivita vytratila. Naproti tomu zlepšený výkon ve druhé půli předvedli např. Zdeněk Mlčák nebo  Pavel Chlubna a hru oživil i střídající Procházka. Zdálo se mi, že soupeř ve druhé půli odešel fyzicky a tak jsme utkání dotáhli do vítězného konce.“

 

Sestava:  Heřmánek J. – Zadražil A. (70‘ Smužanica V.), Drábek J., Hradecký T., Mlynář V. – Rublič L. (75‘ Černý Z.), Brožek M., Rezek M., Mlčák Z. – Chlubna P., Paclík D. (41‘ Procházka Š.)

 

Góly: 17‘ Brožek M., 65‘ Rublič L.

Asistence: Mlynář V.

ŽK:--

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem