KP MD 5.kolo: FK Kunice - Zenit Čáslav

FK Kunice - Zenit Čáslav 2:4 (1:2)

Mladší dorost odehrál další z né zrovna povedených zápasů a v domácím prostředí prohrál se Zeniten Čáslav 2:4. Utkání začalo s více jak hodinovým zpožděním, neboť soupeř měl cestou technické problémy s autobusem.

Hráči jakoby chtěli vše dohnat a hned v první minutě si obě mužstva vytvořili velkou gólovou příležitost.

Tu první měl náš soupeř, který zahrával VPK a střílený centr proletěl těsně kolem zadní tyče. Naše odpověď byla velmi rychlá, Mlčák vysunul Rubliče, ten v plném běhu odcentroval, ale ani jednomu z dobíhajících hráčů se nepodařilo gólově zakončit. Ve 3.min jsme zahrávali standardku téměř od poloviny hřiště, Kopta nakopl dlouhý míč za obranu a hlavou se prosadil Tonda Zadražil 1:0. Až do desáté minuty jsme mohli být s naším výkonem spokojeni. Poté Zdenek Mlčák, toho času pravý záložník, vybojoval ve středu hřiště míč, odvedl ho až na levou stranu, kde se srazil se svým spoluhráčem. Kdo by čekal nějaké slovo omluvy a rychlý návrat do svých pozic, ten musel být zklamán. Následovalo vytýkání, vzájemné slovní napadání do kterého se zapojilo více našich hráčů a jediný kdo z toho mohl těžit byl náš soupeř, který měl rázem daleko více prostoru. Není divu, že ještě v téže minutě soupeř vyrovnal na 1:1. Ve 20.min jsme šli do rychlého protiútoku, ovšem místo kvalitní rozehrávky jsme odevzdali míč prvnímu bránícímu hráči a místo naší šance šel hostující útočník sám na naší bránu. Přestože brankář byl díky včasnému vyběhnutí u míče dřív, tak po nešťastném odrazu jsme soupeři darovali vedoucí gól 1:2.

Druhý poločas jsme bohužel začali v duchu toho prvního. Ve 43.min se odražený míč vykutálet z našeho velkého vápna přímo proti noze hostujícího hráče a ten nikým neatakovaný napálil míč do levého horního rohu zvýšil už na 1:3. Do zápasu nás mohl vrátit povedenou střelou Rublič, který si všiml, že hostující brankář je hodně venku z branky a střelou z velké vzdálenosti snížil na 2:3. Ovšem dvě minuty po vstřelení kontaktního gólu jsme po naší rozehrávce od branky darovali soupeři autové vhazování, následně se oba naši stopeři seběhli u brankové čáry, a v prostoru před brankou zůstal zcela volný čáslavský útočník, pro kterého už nebylo problém skórovat a uzavřel tak na konečných 2:4.   

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „pořád někde hledáme důvody, proč nám to opět nevyšlo, ale už několikátý zápas jsme si prohráli zcela sami. Místo toho, aby se hráči soustředili pouze na svůj výkon a snažili se na hřišti odevzdat maximum, tak stále hledáme chyby u druhých a máme neskutečnou touhu to řešit v průběhu zápasu. Kdybychom toho v zápase naběhali tolik, kolik toho namluvíme, tak nemůžeme nikdy prohrát. Dokud si toto hráči sami neuvědomí a nezačne každý hráč sám u sebe, tak na zlepšené výkony budeme čekat hodně dlouho. Ze zápasu jsme velmi zklamaný.“

 

Sestava:  Červený D. - Urban J., Kopta F., Smužanica V. (70‘ Hofta J.), Zadražil A. - Maršoun L. (51‘ Rezek M.), Klíma P., Mlčák Z. - Rublič L., Židlík V., Korityák J. (51‘ Richtr T.)

 

Góly: 3‘ Zadražil A., 45‘ Rublič L.

Asistence: Kopta F.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem