4.Kunice-Světice

Stará garda: Kunice - Světice 1:0 (0:0)

V sobotu 7.5. už od 12.30 nastoupila st.garda k dalšímu domácímu utkání proti mužstvu Světic. Zápas se našemu týmu vydařil i když se tým v jarní části střelecky trápí.První poločas se hrálo převážně ve středu hřiště a přišlo pár nepřesných střel na obou stranách. Největší šanci prvního poločasu zahodil hostující útočník, když postupoval sám na naši branku, ale po střele a lehké teči našeho gólmana skončil míč nad naší brankou.

V druhé půli nejprve byl sražen ve vápně domácí Arny, ale nařízený pokutový kop náš hráč Herner poslal vysoko nad branku. Dalo se říci,že zápas skončí bez branek, ale v samém závěru se povedlo  Arnymu hlavou skórovat po parádním centru Slavíčka. Naše mužstvo tedy zvítězilo 1:0.

 

 

K utkání nastoupili: Málek, Slavíček, Rais, Borek, Hanzalius, Barták, Červ, Machota, Procházka, Indra,Tůma, Herner, Bubeník.

 

Branka: Tůma

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem