6.zápas: Sluštice - Kunice

Sluštice - Kunice 0:5 (0:3)

K utkání jsme nastoupili v dobré sestavě s třemi náhradníky. Už v první minutě nabídl Martin Richtr domácímu útočníku parádní pas, ten ale nedokázal poskakující balon zklidnit a tak nastřelil pouze našeho golmana. Pak už na hřišti vládlo pouze naše mužstvo a nebýt naší slabé koncovky, mohli jsme nadělit domácím daleko větší příděl.

O první gól se postaral po centru Rais, druhý chytrou technickou střelou dal Martin Dolejš a do přestávky ještě nechytatelnou bombou skóroval Jirka Novák. V druhé půli pokračoval náš tlak a festival neproměněných šancí. Po průniku Rubliče se kopala penalta, kterou proměnil Martin Dolejš. Pak přišla ještě jedna světlá chvilka Jirky Nováka, který upravil na konečných 5:0 pro náš tým.

 

K utkání nastoupili: Málek, Richtr, Rais, Chlubna, Steklý, Slavíček, Tůma, Novák, Rublič, Dolejš, Procházka, Hopjan, Rais, Indra

 

Branky: Novák 2x, Dolejš 2x, Rais

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem