SG 4.kolo: Sokol Šestajovice - FK Kunice

Sokol Šestajovice - FK Kunice  1:2 (0:1)

Nedělní zápas v Šestajovicích jsme sehráli v lehce pozměněné sestavě. Soupeř byl kvalitní a běhavý. Po nesmělém začátku se hra vyrovnala a přišly i první šance. Domácího brankáře nedokázali postupně překonat Zoulík, Procházka ani Rublič.

Nás podržel při několika centrech a jedné nebezpečné střele gólman Málek. V 20 minutě se nám povedl samostatný únik a Procházka vstřelil úvodní branku a vedli jsme 0:1. V druhém poločase se nám podařilo přidat druhou branku, která padla po stejné akci Procházky jako ta první. Vedli jsme 0:2. Domácí se však nechtěli vzdát dobrého výsledku a jejich tlak po několika chybách našich hráčů vyústil ve snížení stavu na 1:2. Zhruba 10 minut před koncem zápasu došlo při centru k nepříjemnému střetu domácího útočníka s naším gólmanem. Náš gólman byl sražen ve výskoku a po pádu na zem si bolestivě narazil záda. Přesto zápas dochytal a přispěl k cennému vítězství 1:2.

 

K utkání nastoupili: Málek - Steklý, Richtr, Rais, Slavíček, Tůma, Barták, Půček, Novák, Zoulík, Procházka, Rublič, Přída, Indra, Mezei

 

Góly: 2x Procházka

Asistence: ??

ŽK:

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem