SG 6.kolo: FK Kunice - Mnichovice

FK Kunice - Mnichovice 3:1 (2:0)

V prvním domácím utkání v sobotu 13.10.2012 jsme se utkali s nováčkem soutěže Mnichovicemi. Do branky se opět postavil Machota a stejně jako celé mužstvo předvedl solidní výkon. V prvním poločase byl hodně vidět Jirka Novák. Nejenže spolehlivě bránil na postu předstopera, ale vstřelil dokonce dvě branky po parádních střelách.

Poločas jsme vyhráli 2:0. V druhém poločase se po výkopu Machoty dostal do brejku Saša Zoulík a sám před gólmanem nezaváhal a zvýšil náskok na 3:0. V samém závěru se prosadil i soupeř nečekanou střelou „šídlem“ na bližší tyč. I tak nám to nezkazilo radost z vítězství 3:1.

 

Branky: 2x  Novák, Zoulík

Asistence: Machota

 

K utkání nastoupili: Machota, Rais, Novák, Chlubna, Prokš, Steklý, Indra, Richtr, Barták, Rublič, Půček, Procházka, Zoulík, Blažek, Červ

 

Standa Málek

mob:731211010

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem