VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. (U17) - Kunice U19 B

V obranném souboji odkopáva míč Petr Souček (v červeném)VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. (U17) - Kunice (U19 B) 3:9 (1:4)

Přípravný zápas v Roudnici n.L. byl původně plánovaný pro naše vytěžovaní mužstvo, tj. pro hráče, kteří by nehráli v sobotním zápase U19  a byli by doplněné o hráče  mladšího dorostu. Vzhledem k tomu, že ale mužstvo U19 nakonec hrálo své přípravné utkání též v neděli, tak do Roudnice odjížděl kompletní kádr mladšího dorostu doplněný  pouze o tři hráče ze SD.  

Ani soupeř na tom nebyl výrazně jinak, a do sestavy začlenil celou  řadu nových hráčů, kteří ve fotbalové farmě teprve začínají. Noční bouřka sice lehce srazila vysoké teploty dolů, přesto se hrálo se za velmi teplého a slunného počasí, kdy rtuť teploměru přesahovala přes 30°C.

V úvodních 30.minutách se hrálo poměrně vyrovnané utkání. Do vedení jsme se dostali v 7.min utkání, když Ondra Ševčík nacentroval míč před branku, Boháč sklepl jeho přihrávku  pod sebe a Mlčák napálil míč do roudnické branky 0:1.  Ve 14.min se domácí po samostatném sólu z levé strany dočkali vyrovnání 1:1. Ve 27.min dokázal Boháč proměnit gólovou přihrávku od Kopty a vrátil našemu týmu vedení 1:2. V závěru poločasu se ještě po individuální akci středem hřiště prosadil Mlčák 1:3 a o dvě minuty později prostřelil Kopta z VPK „hladovou“ zeď domácích hráčů a upravil poločasový výsledek na 1:4

Ve druhém poločase vystřídal soupeř několik hráčů a nám se dařilo snadněji dostávat za záda domácích obránců a postupně jsme přidali dalších pět branek. Naproti tomu soupeř disponoval několika velmi šikovnými hráči, kteří dělali naší obraně nemalé starosti. Na 1:5 zvyšoval svým prvním gólem v kunickém dresu Odra Ševčík, v 60.min se po přihrávce Luboše Poláka trefil Kuba Kočí 1:6 a o sedm minut později po přihrávce Honzy Ševčíka se zapsal do gólových statistik i Kuba Hosnedl 1:7. V závěrečných deseti minutách už oběma mužstvům chyběla zodpovědnost v defenzivní činnosti a góly padaly v rychlém sledu na obou stranách. V 72.min snížili domácí na 2:7, poté Ondra Ševčík svým druhým gólem upravil na 2:8, v 79.min 3:8 a dvě min před koncem vstřelil Luboš Polák devátý gól a upravil na konečných 3:9.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „já mohu být s průběhem utkání naprosto spokojen. Je pravda, že k nějakému ideálnímu fotbalu nás čeká ještě hodně dlouhá cesta, ale když vezmu v potaz, že ještě před pár dny jsme trénovali v pěti lidech a neměli jsme ani jasnou představu o tom, jak bude náš kádr v letošní sezóně vypadat, tak musím přiznat, že mě kluci velmi mile překvapili. Všechny nové tváře v našem mužstvu se presentovali solidním způsobem a nám to dává obrovskou chuť a motivaci s tímto týmem pracovat. Výsledek v tomto utkání není vůbec důležitý, přesto devět vstřelených branek potěší a radost je o to větší, že se do střeleckých statistik zapsali i nováčci našeho týmu.“

 

Sestava: Miloševič P. - Mohyla J., Kopta F., Strnad F., Urban J. - Rublič A., Souček P., Mlčák Z. - Ševčík O., Kočí J., Boháč J.

Střídali: Hosnedl J., Polák L., Ševčík J.

 

Góly:  2x Mlčák Z., 2x Ševčík O., Boháč J., Kopta F., Kočí J., Hosnedl J., Polák L.

Asistence: 2x Ševčík J., Boháč J., Kopta F., Polák L., Urban J.

ŽK/ČK: --

trenéři: Jiroušek R., Rublič L.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem