OP SD 9.kolo: TJ Kunice B – Sokol Mukařov

foto ze zápasu TJ Kunice B – Sokol Mukařov TJ Kunice B – Sokol Mukařov 8:2 (4:1)

V předposledním zápase okresního přeboru jsme hostili soupeře z nedaleko vzdáleného Mukařova. Stejně jako v prvním vzájemném utkání, i tentokrát nastoupili hosté s velmi mladým týmem, ve kterém se představili hned čtyři starší žáci. Úvodní gól zařídil již v 8.min Lukáš Štěpánek, který zachytil nepřesný odkop a pak z velké dálky překonal vyběhnutého gólmana 1:0.

V následujících minutách byl vidět především Ondra Ševčík, který se několik prosadil po pravé straně a svým spoluhráčům servíroval jednu gólovou přihrávku za druhou. V 10. a v 15.min ještě promarnili své šance Paclík a Mlčák, ale v 17. a 23.min si už s ideální přihrávkou poradili nejprve Petr Konečný a o chvilku později i David Paclík 3:0. V závěrečných pěti minutách prvního poločasu jsme sice nevyužili další šance, přesto padly ještě dva góly, po jednom na každé straně. Ve 42.min se trefil Kuba Zaal z VPK a zvýšil na 4:0 a ve 44.min hosté po naší chybě snížili na 4:1. 

Do druhého poločasu jsme vystřídali všech pět našich náhradníků a utkání bez větších problémů dotáhli do vítězného konce. Je ale pravda, že v úvodu druhé části měli hosté dvě poměrně dobré příležitosti, které ale neproměnili. V 56.min, po faulu na Mlčáka, zvýšil z penalty Paclík  na 5:1, o chvilku později hosté sice snížili na 5:2, ale ve zbytku utkání už padaly góly jen do mukařovské branky. V 65.min poslal střílený centr do vápna Tonda Rublič a hostující obránce si ho sám srazil do vlastní branky 6:2, na 7:2 upravil opět z penalty Kuba Zaal a stejný hráč zkompletoval svůj hattrick v 85.min, když se hlavou prosadil po centru z rohového kopu.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice B: „myslím že jsme v poslední době trochu změnili přístup k zápasům vytěžovacího týmu a po hráčích daleko důsledněji vyžadujeme plnění taktických povinností. I v tomto zápase můžeme být relativně spokojeni, na hráčích je vidět že si naše slova berou k srdci a snaží se daleko zodpovědněji respektovat a plnit naše pokyny. Solidní zápas odehrál Ondra Ševčík, který mohl těžit z velmi dobrých přihrávek hlavně Zdeňka Mlčáka a nebo Davida Paclíka a byl to především on, kdo připravil svým spoluhráčům několik tutových šancí.“

 

 

Sestava:  Miloševič P. – Korityák J., Kopta F., Urban J. (46‘ Mohyla J.), Strnad F. (46‘ Ševčík J.) – Štěpánek L. (46‘ Rublič A.), Mlčák Z., Zaal J. – Konečný P. (46‘ Schiffler M.), Paclík D., Ševčík O. (46‘ Polák L.)

 

Góly: 3x Zaal J., 2x Paclík D., Štěpánek L., Konečný P., Rublič A.

Asistence: 2x Ševčík O., Schiffler M., Kopta F.;

Rozhodčí: Lerch J.

ŽK/ČK: --

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem