OP SD 10.kolo: Sokol Klecany – TJ Kunice B

foto ze zápasu Sokol Klecany - TJ Kunice BSokol Klecany – TJ Kunice B  0:4 (0:2)

Poslední  utkání podzimní části odehrál náš vytěžovací tým v neděli 10.listopadu v Klecanech. Na rozdíl od sobotního zápasu s Neratovicemi, kde jak starší, tak mladší dorost odehrál velmi dobré utkání, a oba týmy si zaslouženě připsaly plný bodový zisk, tak tentokrát jsme se prezentovali hodně slabým výkonem a jen díky nižší kvalitě soupeře jsme dotáhli zápas do vítězného konce.

V prvním poločase bychom jen těžko hledali nějakou herní situaci, která by stála za zmínku. Sice jsme nějaké šance měli, ale způsob jak jsme se do šancí dostávali byl hodně podobný tomu, jak jsme se šancemi nakládali, tak není divu, že se skóre zápasu  dlouho neměnilo. Až ve 40.min jsme měli rohový kop, na který se vysunul i náš brankář Kuba Zaal. Tuto standardní situaci jsme rozehráli na krátko, Mlčák navedl míč do vápna a centr posadil přímo na hlavu našeho brankáře a ten se z blízka nemýlil 0:1. O tři minuty později se po individuální akci prosadil ještě Pavel Chlubna a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:2.

Do druhého poločasu jsme udělali několik změn a současně vystřídali všech pět náhradníků. Naše hra se sice zlepšila, navíc po hezké kolmici od Tondy Rubliče přidal ve 46.min třetí gól Boháč, ale z hlediska gólového vyjádření to bylo na dlouhou dobu vše. V 81.min po hezké nahrávce Adama Tůmy uzavřel Boháč na konečných 0:4.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice B: „z hlediska herního projevu to bylo naše nejslabší utkání a především v prvním poločase jsme hráli hodně špatně. Do druhého poločasu jsme udělali řadu změn a naše hra se sice o poznání zlepšila, ale i tak jsme některé herní situace neřešili správně. Jediní, kdo si zaslouží kladné hodnocení jsou Adam Tůma a Kuba Zaal, jinak většina ostatních hrála pod své možnosti. Přesto bych chtěl všem hráčům, kteří v podzimní části nastupovali za naše B-mužstvo poděkovat a věřím, že hráčům zápasové vytížení pomohlo.“

 

Sestava: Zaal J. – Korityák J., Tůma A., Urban J. (46‘ Mohyla J.), Štěpánek L. (46‘ Rublič A.), – Boháč J., Mlčák Z., Ševčík J. – Schiffler M. (46‘ Polák L.), Chlubna P. (46‘ Hosnedl J.), Konečný P. (46‘ Ševčík O.)

 

Góly: 40‘ Zaal J., 43‘ Chlubna P., 46‘ 81‘ Boháč J.

Asistence: Mlčák Z., Rublič A., Tůma A.

ŽK/ČK: --

Rozhodčí: Braborec J.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem