OP SD 11.kolo: TJ SKK Hovorčovice – TJ Kunice B

foto ze zápasu TJ SKK Hovorčovice –  TJ KuniceTJ SKK Hovorčovice –  TJ Kunice 3:1 (1:0)

Závěrečné čtvrté utkání s týmem SKK Hovorčovice jsme sehráli ve středu 21.5.2014 na hřišti v Mratíně. Domácí tým měl již před utkáním velice blízko k postupu do 1.A krajské třídy, přesto měli o motivaci postaráno. Jakýkoliv případný bodový zisk jim dával  100% jistotu postupu. Na hřišti bylo vidět, že domácí chtějí vítězství víc a i přes vyrovnaný průběh nakonec vyhráli 3:1 a zaslouženě tak mohli naplno propuknout postupové oslavy.

První gól by snesl přívlastek „vlastní“ neboť po naší chybné rozehrávce od branky jsme domácím darovali tutovku a ti nabídnutou šancí nepohrdli 1:0.  My jsme se do šancí dostávali především po individuálních průnicích Jardy Najmana, který svou rychlostí dělal zadákům soupeře velké starosti, ale ve finální fázi to už bylo horší a tak o žádné opravdu vyložené příležitosti mluvit nemůžeme.

Ve druhém poločase jsme se alespoň částečně vyvarovali individuálních chyb a soupeř se do zakončení příliš nedostával. Přibližně v 50.min se nám podařilo vyrovnat. Ve středu hřiště se prosadili Honza Ševčík s Tomášem Richtrem a následně poslali do šance Najmana. Ten místo na bránu si to namířil do křídelního prostoru, ale jeho centr našel na zadní tyči tři naše volné hráče a Tomáš Richtr hlavou vyrovnal 1:1.  O chvilku později jsme mohli jít do vedení, ale dle mého názoru zcela regulérní gól nebyl uznán pro signalizovaný ofsajd. Hráč který s velkou pravděpodobností byl v ofsajdovém postavení do hry vůbec nezasáhl a gólově se prosadili hráči z druhé vlny, ale praporek pomezního byl nahoře velmi rychle. Asi po hodině hry se domácí radovali podruhé. Našeho zaváhání v obraně soupeř využil a upravil na 2:1. V závěru utkání jsme ve snaze s výsledkem něco udělat posunuli Kubu Zaala dopředu, ale soupeř jeho absence v zadních řadách bleskově potrestal a povedenou střelou na bližší tyč upravil na konečných 3:1.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „pokud bych měl zhodnotit naše vzájemné zápasy s tímto soupeřem, tak musíme přiznat, že si domácí postup zasloužili. V prvním utkání jsme sice cítili křivdu, kde výsledek značně ovlivnil výkon rozhodčího, ale ve druhém zápase se můžeme zlobit jen sami na sebe, takový kolaps v závěru utkání se často nevidí. Minulé utkání v Kunicích jsme sice začali lépe a vypadalo to na pohodové vítězství, ale ve druhé půli byl soupeř lepší a nakonec jsme byli rádi za bod. Dnes domácí ukázali větší vůli po vítězství a proto zaslouženě vyhráli. Nezbývá nám než soupeři pogratulovat k historickému postupu do 1.A krajské třídy a popřát jim hodně štěstí a úspěchů ve vyšší soutěži“

 

 

Sestava: Hradecký T. – Korityák J. (46‘ Schiffler M.), Mohyla J., Zaal J., Polák L. – Mlčák Z., Urban J., Ševčík J. (46‘ Ševčík O.) – Boháč J., Richtr T. (55‘ Konečný P.) Najman J.;

 

Góly:  Richtr T.,

Asistence:  Najman J.

ŽK:  Najman J., Schiffler M.

ČK:  --

Rozhodčí: Walter R.

Delegát: Merta M.

 

Foto ze zápasu

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem