KP SŽ 8.kolo: FK Kunice – Mnichovohradištský SK

FK Kunice – Mnichovohradištský SK   3:1 (1:0)

V sobotu žáci odehráli další mistrovské utkání krajského přeboru, tentokrát do kunického areálu zavítal tým z Mnichova Hradiště. Hosté vlétli do utkání jako vítr a měli na hřišti herní převahu, dokázali si vytvořit několik slibných gólových šancí, ale nás držel v bráně skvělými zákroky Honza Paule.

Naši hráči se probudili až ke konci poločasu, v 30.minutě po centru Báry Bučkové vystřelil na bránu Honza Garček, ale míč směřoval přímo do brankářovi náruče. Úvodního gólu jsme se tak dočkali až o dvě minuty později. Zahrávali jsme rohový kop, odražený míč vrátila do hry hlavou Bára Bučková , balon se odrazil od brankáře přímo na kopačky Jakuba Greše a ten se nemýlil 1:0.

Začátek druhého poločasu patřil opět hostujícímu týmu. V 42.minutě zahrávali hosté volný přímý kop, nebezpečná střela se odrazila od břevna a svezla se po zádech našeho gólmana do brány – bylo vyrovnáno 1:1. V 48.minutě jsme odpověděli stejně a Greš nekompromisní střelou proměnil VPK 2:1. V 53.minutě poslala dlouhý míč Bára Bučková,  Rublič z jedné posunul na Greše a ten své sólo úspěšně zakončil třetím gólem 3:1.  Hosté to ale nevzdávali a neustále zkoušeli formu našeho gólmana, Honza Paule svým dobrým výkonem tým podržel a tak jsme se mohli radovat z dalšího vítězství.

 

Sestava:  Paule J. – Schiffler M., Strnad F., Bučková B. –  Rublič A.,  Atexinger J., Štěpánek L. – Garček J., Zoubek F., Kožner M. (69´ Urban P.) – Greš J.

 

Góly: 32´, 48´, 53´ Greš J.

Asistence: Bučková B., Rublič A.

ŽK: 47´ Greš J.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem