přátelské utkání: FK Motorlet Praha – FK Kunice

FK Motorlet Praha – FK Kunice 5:3 (0:3)

Hodnocení trenéra Haška: „Dnešní utkání beru jako zdvižený prst jak pro nás trenéry tak i pro hráče. První poločas byl z naší strany velmi dobrý. Naše hra měla vše, co od hráčů chceme, pohyb, agresivita, kombinace a časté zakončení. Samozřejmě se dají najít chyby, kde jsme hráli málo na kolmo, kde nezvládáme situace v útočné činnosti 1:1, kde jsme málo odvážní až alibističtí, ale pořád měl náš výkon parametry týmu vedoucího ČFL, kde mladí nebo méně vytížení hráči dostávají šanci.

 

Druhý poločas byla doslova fotbalová tragédie. Vystřídali jsme tři hráče místo Rejhona nastoupil Jiskra, místo Štancla nastoupil Radačovský a poslední střídání byla výměna Mariče za Preislera. To co naše mužstvo hrálo ve druhém poločase je i moje vina, nedokázal jsem zhodnotit úroveň a hlavně chuť hráčů, kteří mají reprezentovat jak Kunice, tak i svojí fotbalovou úroveň. Dal jsem šanci všem hráčů, kteří trénují s „A“ mužstvem v zimním období a bohužel jsem neodhadl jejich možnosti. To, že hráči Radačovský, Skála M., Příhoda se dostali do pozice, že můžou jak trénovat, tak i hrát s mužstvem, které vede ČFL je věc konfrontace s hráči kvalitnějšími a získání hlavně zkušeností pro zmiňované hráče, na ně se až tak nezlobím. Bohužel na ostatní mám jiný pohled a tudíž i jiné nároky a tak jsem z jejich přístupu a výkonu rozčarován. Čekám, že hráč se chce zlepšovat a pracovat tak, aby zůstal v týmu, ve kterém trénuje, anebo ještě lépe chce jít do týmu, který hraje vyšší soutěž. To jsou mé myšlenkové pochody a těmi se budu řídit. Tak, že když někteří nejsou schopni udělat maximum v zápase ve kterém dostanou šanci nemají v mužstvu za které jsem zodpovědný co dělat.

Uvidíme jak, dopadne druhé utkání tohoto víkendu a pak se svými kolegy zhodnotíme dosavadní přístup všech hráčů.

Dostali jsme se na výsluní ČFL a do fotbalového podvědomí kvalitní prací a tu musíme obhajovat a to můžeme jen s lidmi a hráči, kteří jsou schopni pro to udělat maximum.

Dnešní druhý poločas mě mrzí. Můžeme prohrát a poučit se z toho, ale když nehrajeme jako mužstvo je pro mě nepředstavitelné.“   

 

Sestava:  Šebek - Štanc (46, Radočovský), Jeřábek, Hell, Příhoda – Skála M., Němeček, Marič (46, Preisler)- Rejhon (Jiskra), Tafat, Vilám

 

Branky: Hell, Jeřábek, Rejhon

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem