Napsali o nás

Napsali o nás

Šedesátiletý brankář v divizi gól nedostal

Fotbalisté Kunic už mají postup do ČFL jistý a v rámci oslav v posledním utkání si dovolili husarský kousek - do brány postavili klubového předsedu Vladimíra Haška. Zanedlouho šedesátiletý funkcionář, pod jehož vedením Kunice vystoupaly za 11 let z okresního přeboru až do třetí ligy, strávil v bráně úvodních 6 minut a proti hráčům Meteoru Praha udržel stejně jako jeho nástupce Krch čisté konto.

MF Dnes, 21. června 2010

Na hřišti v Kunicích zemřel při zápase fotbalový rozhodčí

Ve středočeských Kunicích podle policistů zkolaboval na hřišti fotbalový sudí.

Číst dál: Na hřišti v Kunicích zemřel při zápase fotbalový rozhodčí

TJ KUNICE : 1.FK PŘÍBRAM : 3:0 - boj o vítězství v divizi A:

SPORT STŘEDNÍ ČECHY č. 19
Vlastimil Dudáček
Hašek: Do posledních zápasů musíme nastupovat s pokorou
"Kunice mají kvalitní a zkušené mužstvo, vyhrály zaslouženě, ale utkání zásadním způsobem ovlivnilo vyloučení našeho Doležala", posteskl si kouč 1.FK Příbram B František Barát.
Kunice - V sobotu 12.června byl v Kunicích fotbalový svátek. Na 700 úpříznivců fotbalu se přišlo podívat na souboj o první místo divize A, které měly obstarat domácí a vedoucí FK Kunice a druhé mužstvo tabulky 1.FK Příbram B. Bylo jasné, že jde o první místo, ale nakonec Kunice vyhrály snadno 3:0 a od Příbrami se odlepily na čtyři body.
"V Příbrami jsme o branku prohráli, a tak jsme chtěli o dvě vyhrát. To se nám nakonec povedlo. Když jsme ve 49. minutě přidali druhý gól, věděl jsem, že už to zvládneme. Bylo třeba podržet kluky, aby byli koncentrováni až do konce utkání. Pak jsme ještě jeden gól přidali a nebylo co řešit. Mylím, že pak už to Příbram zabalila," řekl po utkání spokojený trenér FK Kunice Zdeněk Hašek.
Samozřejmě, že po utkání příbramský trenér František Barát být spokojen nemohl. Jeho svěřenci po porážce O:3 už zřejmě ztratili šanci na postup. "Soupeř má zkušené mužstvo, v jeho řadách je sedm hráčů, kteří mají druholigové zkušenosti z Čáslavi, takže soupeř nebyl vůbec špatný. Přesto si myslím, že utkání značně ovlivnil rozhodčí, který nám ve 14. minutě vyloučil Doležala. Připadalo mi to, jakoby v Kunicích neměl nikdo zájem,  aby byl k vidění kvalitní zápas", posteskl si František Barát. "Nemohu si pomoci, ale jestliže jde hráč sám na brankáře a soupeř ho zezadu  podrazí, pak by to mělo být jasné vyloučení. Nemyslím si, že by vyloučení bylo přísné. Na druhé straně musím přiznat, že hosty z Příbrami to hodně oslabilo." kontroval kunický Zdeněk Hašek.
Trenér příbramského béčka František Barát však ztrátu šance na postup neviděl jen na vyloučení Doležala, ale všiml si i dalších chyb. "Jednou z nich byla špatně postavená zeď při prvním gólu. Rondzik dostal gól do rohu, který neměl pokrytý. Důvodů, že jsme ztratili vedení, je ovšem víc. Je ale třeba vidět, že jsme si postup ztratili v průběhu jara v dalších zápasech. Z mužstva odešlo  několik hráčů, kádr se zúžil a řadu zápasů jsme hráli jen s hráči z béčka. Hned v několika zápasech jsme nemohli využít hráče z áčka a v klíčových zápasech to bylo znát. Zatímco my jsme ztratili devítibodový podzimní náskok, Kunice zaváhaly pouze na Doubravce a remizovaly v Benešově. Chtěli jsme soutěž vyhrát, ale to mužstzvo bylo v jarní části o poznání slabší", dodal na závěr trenér 1.FK Příbram František Barát.
V Kunicích tak mají po vítězství příjemné starosti. Posílili vedoucí pozici v divizi A a do ČFL mají hodně blízko. "Udělali jsme velký krok, ale ještě to musíme dorazit. Na hráčích bylo vidět, že majím touhu ještě něco dokázat. Navíc si myslím, že jsme chtěli trochu víc vyhrát než soupeř z Příbrami. Trošku mně mladí hráči z Příbrami zklamali. Čekal jsem od nich, že přeci jen zaberou víc, než jsme viděli." všiml si Zdeněk Hašek, kterého potěšila i nebývalá divácká kulisa. "Předvedli se především naši žáci a dorostenci, kteří vytvořili skvělý kotel. Myslím, že našim hráčům dost pomohl." dodfal kouč FK KUnice, jehož svěřence čekají poslední dva zápasy. Zajíždějí do Strakonic a hostí Meteor Praha. Soupeři by to měli být hratelní. "Ale je třeba si uvědomit, že do zápasů musíme jít s pokorou. Vědět, že to je o práci a když to dobře odpracujeme, můžeme slavit", dodal trenér FK Kunice Zdeněk Hašek.
ZÁVĚREČNÁ  A ROZHODUJÍCÍ  UTKÁNÍ  FK KUNICE  V JARNÍ  SEZONĚ  DIVIZE  A:
STRAKONICE  :  FK KUNICE:  0:2
METEOR  PRAHA 8 :  FK KUNICE:  3:0   -   POSTUP  DO ČFL JE  VYBOJOVÁN !!!
 
MF DNES  _  21. 6. 2010:
FOTBAL
 
ŠEDESÁTILETÝ  BRANKÁŘ V  DIVIZI  GÓL  NEDOSTAL
 
Fotbalisté Kunic už mají postup do ČFL jistý a vrámci oslav v posledním utkání si dovolili husarský kopusek - do branky postavili klubového předsedu Vladimíra Haška. Zanedlouho šedesátiletý funkcionář, pod jehož vedením Kunice vystoupaly za 11 let z okresního přeboru až do třetí ligy, strávil v bráně úvodních 6 minut a proti hráčům Meteoru Praha udržel stejně jako jeho nástupce Krch čisté konto. 
 
 
 

Haškovi jde před klíčovými kvalifikačními duely o navození pohody. Samozřejmě vítězné!

Trenér fotbalové reprezentace Ivan Hašek na tiskové konferenci v Bratislavě

Trenér fotbalové reprezentace Ivan Hašek hned po obědě odjel se svými fotbalisty na štiřínský zámek.
foto: Michaela Říhová, Právo

Číst dál: Haškovi jde před klíčovými kvalifikačními duely o navození pohody. Samozřejmě vítězné!

Hašek bodyguardy nepotřeboval, neboť taktiku ještě neordinoval

Zleva poradce Karel Brückner, trenér Ivan Hašek a asistent Michal Bílek při tréninku fotbalové reprezentace v Kunicích

Zleva poradce Karel Brückner, trenér Ivan Hašek a asistent Michal Bílek při tréninku fotbalové reprezentace v Kunicích
foto: Michal Doležal, ČTK

Hašek bodyguardy nepotřeboval, neboť taktiku ještě neordinoval

Ostražití bodyguardi tentokrát na stráni nad kunickým hřištěm zapotřebí nebyli. Trenér Ivan Hašek totiž na rozdíl od dnů příštích a vlastně i od předchozího srazu, kdy se na divizním hřišti kousek za Prahou chystal s reprezentací na Slováky, s tréninkem tajnosti nedělal. „A proč také? Stejně jde hlavně o to, aby si hráči po náročném programu odpočali a posbírali síly,“ vysvětloval, proč otevřel úterní přípravu pro veřejnost.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem