Vyšehrad CUP: FC Písek – FK Kunice

FC Písek – FK Kunice  0:4 (0:3)

Hodnocení trenéra Haška: „S nasazením a chutí do hry jsem byl spokojen. Dnes to bylo v pořádku až na začátek druhého poločasu, kdy jsme vypadli trochu z role. Celkový dojem ze hry koresponduje s výsledkem. Dnes nebudu chválit jednotlivce, protože každý přispěl svým dílem ke kvalitě týmového výkonu. V některých momentech se více dařilo tomu později zase jinému, ale celkově jsme nevypadali špatně, snad jen na začátek druhého poločasu, kdy se mi náš výkon nelíbil.

Dnes to bylo pohybově a soubojově velmi dobré utkání a jsem rád, že hráči se snažili hrát i za rozhodnutého stavu.“

 

Sestava: Tetour - Ilko, Hyský (60‘ Zdeňka), Veselý, Čelůstka - Kordiak, Balšánek, Skála T. (70‘Štancl) - Rejhon (46‘ Koubek), Dvořák, Jíra

 

Branky:  Balšánek, Jíra, Veselý, Dvořák

 

Hodnocení zápasu očima našeho soupeře

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem