Přátelské utkání: FK Kunice – Bohemians 1905

FK Kunice – Bohemians Praha 1905  1:0 (0:0)

Hodnocení trenéra Haška: „Každé vítězství s ligovým nebo druholigovým týmem je pro hráče povzbuzením do další práce. Naše sestava byla hodně mladá a pro hráče je takový zápas velkou zkušeností. Bohemians nám nedávali vůbec prostor ke kombinaci a jejich přistupování a důraz byl pro nás velkým problémem, protože většinou jsme to my, co napadáme a dokážeme  získaný míč  držet na svých kopačkách a kvalitní kombinací dostávat soupeře pod tlak.

Tentokrát to bylo přesně obráceně. Bohemians kombinovala velmi dobře a když ztratila míč tak kvalitním represem jej hned získala na zpět. Nedokázali jsme  podržet míč a byli nuceni se hodně soustředit na defenzivu. Naše hra byla dnes spíše o kvalitní defenzivě a rychlém přechodu. Nebezpečí také hrozilo ze standardních situací Bohemians, které byli dobře zahrávané a  také výšková převaha byla na straně soupeře. Každá taková standartka  byla nebezpečná. Dnes nám velmi dobře zachytal brankář Tetour . Jediná branka padla po kvalitně kopnutém trestném kopu  Balšánka a tak si dnes hráči zaslouží pochvalu za vítězství v utkání, ve kterém jsme byli  horším týmem, ale bojovností a štěstím podpořeným fotbalovým uměním na naší úrovni, jsme vyhráli nad dobře hrajícími Bohemians, které ukázali svojí kvalitu, ale bez gólového efektu.“

 

Sestava Bohemians Praha 1905: Havránek (46. Kuru) - Hauer, Šmíd, Cseh (46. Ptáček), Růžička - Kalina (46. Havel, Budínský (70. Štochl), Šiml (46. Rada), Nerad, Bartek (46. Potočný) - Štochl (46. Jirouš)..

Sestava FK Kunice: Tetour - Ilko, Veselý, Hyský, Čelůstka - Jíra, Skála (60. Koubek), Balšánek, Marič, Rejhon (60. Němeček) – Tafat

 

Branky: 65. Balšánek.

Rozhodčí: Lerch - Koval, Tobiška.

ŽK: --

ČK: --

Diváků:  150

 

foto ze zápasu (z webu FK Bohemians Praha 1905, a.s.)

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem