přátelské utkání: FK Pardubice – FK Kunice

FK Pardubice – FK Kunice 0:0 (0:0)

V sobotním dopoledni se na ohrazenické umělce utkal druholigový FK Pardubice s vedoucím celkem ČFL Kunicemi. Úvod zápasu přinesl do páté minuty po jedné velké šanci na každé straně, ale poté dominovaly obrany nad útokem. Fotbal byl k vidění kvalitní a ve slušném tempu, ale koncovka se nedařila ani jednomu celku a tak se oba týmy nakonec rozešly smírně a bez branek.

 

Martin Svědík, trenér FK Pardubice: "Celkově to bylo velice kvalitní přípravné utkání. My jsme zbytečně ztráceli míče, soupeř byl na míči silnější a my o něj museli bojovat. Z hlediska ofenzivní fáze jsme se nedostávali k zakončení, jak vzhledem k nepřesnostem v přihrávkách, tak i ke kvalitě hry soupeře. Z naší strany je to zatím stále ladění, musíme si zvyknout na změny v sestavě, ale ještě nás čekají do zahájení jara dva přípravné zápasy, tak uvidíme."

 

Zdeněk Hašek, trenér TJ Kunice: „Utkání splnilo očekávání, bylo vidět, že mužstva chtějí hrát a tak byl zápas veden v slušném tempu. Lepší pasáže střídali ty méně povedené, ale celkově jsem spokojen a to hlavně se závěrečnou fází zápasu. Pardubice ukázali svojí kvalitu a myslím, že  remíza je spravedlivá."

 

Sestava FK PCE: Frydrych - Přibyl, Tischler, Vencl (46. Němeček), Norek (46. Pospíšil) - Hodas (71. Hundák), Jeřábek, Dubský, Hundák (46. V. Kakrda) - Nečas (28. Kudrna), Petrus.

Sestava TJ Kunice : Tetour- Ilko, Hyský, Hell (46‘ Veselý), Čelůstka- Kordiak, Tenkl, Balšánek (60‘ Marič)- Jíra, Tafat (58‘ Rejhon), Dvořák

 

Rozhodčí: Jelínek z Lanškrouna (Šimek, Blaschke).

Diváků: 60.

Bez karet.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem