Přátelské utkání: Kutná Hora – Kunice

Kutná Hora – Kunice 0:3 (0:0)

Trenér Kutné Hory Radim Truksa potvrdil, že s výsledkem spokojen být nemůže. „Zápas ale opravdu musím rozdělit na dva poločasy, kdy v prvním poločase hrála sestava, která pravděpodobně nastoupí i v prvním divizním kole. Tento poločas nebyl myslím z naší strany vůbec špatný. ," řekl trenér. Jak dodal, všechny obdržené góly byly dost podobné – padly po rychlých brejkách soupeře.

„To by proti takovémuto soupeři měla být spíš naše zbraň, brejky bychom měli podnikat my," dodal Truksa s tím, že z tohoto pohledu s druhým poločasem moc spokojený není. Sami jsme jich sice také moc neměli, ale bylo to celkem vyrovnané. Ve druhém poločase po prostřídání se nám hra už tolik nedařila a dostali jsme nakonec tři góly. Soupeře jsme nepouštěli do žádných velkých šancí.

 

Hodnocení trenéra Haška: „První utkání na přírodní trávě po třech měsících ukázalo jak je těžký přechod z UMT na trávu. První poločas nebyl z naší strany nějak oslnivý, chyběl pohyb, vázla kombinace. Druhý byl o něco lepší jak výsledkově tak herně, ale do optima to má stejně daleko. Domácí hráli dobře takticky, musím je pochválit“.

 

Kutná Hora: Šimon (Vavřina) – Urban (M. Šváb), Tomíšek, Jeníček, Mach (Filipec) – Vácha (M. Frejlach), Černohlávek, Vančura, Wolf (Kozel)– Melechovský, Schwarz (Antoš). Trenér Radim Truksa.

Kunice: Tetour – Štancl, Veselý, Hell, Čelůstka – Kordiak, Tenkl(Skála), Balšánek (Němeček) - Dvořák, Jíra, Koubek (Micka)

 

Branky: Koubek, Jíra, Tenkl

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem