ČFL 22.kolo: TJ Kunice - SK Horní Měcholupy

TJ Kunice - SK Horní Měcholupy 2:0 (0:0)

Hodnocení trenéra Haška: „Důležité body zůstaly doma. Soupeř měl svojí kvalitu a vůbec to nebylo jednoduché utkání. První poločas nás dobře napadali a naše rozehrávka nebyla dobrá. Nedokázali jsme přebírat míče směrem nahoru. Měcholupy hrozily ze standartek a když jsme nedokázali některé slušné akce dotáhnout až ke kvalitnímu zakončení, tak byla půle bez branek.

Ve druhém poločase jsme již byli lepším mužstvem a tak branka Tenkla byla logickým vyústění naší převahy. Málem jsme doplatili na menší soustředěnost hned po vstřelení branky, kdy nás při šanci soupeře podržel Šeba. Když se nám podařilo dát rozdílovou druhou branku, tak se hráči ještě více uklidnili a už jsme si to do konce utkání pohlídali.

Každé utkání je složité a s odehranými koly bude vždy o něco těžší. Naše mladé mužstvo potřebuje taková utkání, a když budou vítězná tak si hráči více dovolí a jejich výkonnost půjde rychleji nahoru. Bude nás to posilovat do další práce. Nastoupili jsme se šesti hráči ročníku 91 a mladší, to je důležité připomenout“.

 

TJ Kunice: Šebek - Ilko,Veselý, Hyský, Hanousek  - Kordiak (58. Balšánek), Ouedraogo, Tenkl-  Kotlík (87. Čelůstka), Dvořák (85. Rejhon), Engelmann

 

SK Horní Měcholupy: Kudrna - Ricka, Procházka, Málek (73. Knobloch), Houžvička - Bartošák, Petřivý, Vrabec (63. Blažej), Roubal - Mikolanda, Balík (K)

 

Branky: 70. Tenkl, 80. Kotlík

Žluté karty: 46. Ouedraogo, 58. Kordiak – 24. Bartošák

Rozhodčí: Novák - Vít, Tryzna

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem