ČFL 23.kolo: TJ Kunice - SK Hlavice

TJ Kunice - SK Hlavice 4:1 (2:1)

Hodnocení trenéra Haška:  Vyhráli jsme a za to jsem rád, protože do dnešního utkání jsem postavil mladé mužstvo. Jediný starší a to o pět respektive šest let byl Lukáš Dvořák, kterému je 25 let. Šest hráčů bylo 21- letých a zbytek 19- letých. Utkání jsme zvládli a hráči se s tím poprali slušně. Dnes bylo důležité získat tři body a některé hráče pošetřit na lavici.

Chvíli nám trvalo, než jsme se do soupeře „dostali“, ale když začali přicházet šance věděl jsem, že je to otázka času než jednu proměníme. Mrzí mi rychlá branka v naší síti po vedení 1:0, to by se stávat nemělo.

Rozdíl skóre mohl být větší, ale naše řešeni finální fáze bylo až moc zbrklé.

 

TJ Kunice: Tetour - Ilko, Štancl, Hell, Čelůstka  - Farkaš (46 Micka), Ouedraogo (78 Skála), Tenkl-  Kotlík(46 Čapek) , Dvořák, Rejhon,

SK Hlavice: Zíka - Boček - Synek, Holík(Kulhánek), Doležal Kulhánek(Válek), Vytlačil(Němec), Benetka – Šmigalovič, Maňas, Havránek

 

Branky: 33. Dvořák, 42. Rejhon, 60. Izmail, 70. Dvořák- 35. Havránek                    

Žluté karty: Micka – Kulhánek

Rozhodčí: Šedivka - Moník, Haleš

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem