ČFL 25.kolo: TJ Kunice - FC Chomutov

TJ Kunice - FC Chomutov 2:1 (1:0)

Aktuální lídr z Kunic do zápasu vstoupil lépe.  Již v průběhu deváté minuty se dostali do vedení, střelcem branky byl ISMAEL OUEDRAOGO.  Druhou branku mohl přidat Josef Marek, který šel sám na Zaťka. Ten ale i díky výpomoci Maroše Klimpla neinkasoval.O chvíli později ho nebezpečně prověřil Tomáš Čelůstka, brankář Chomutova ale opět uspěl a střelu vyrazil.

První šanci si Chomutov vytvořil ve 22. minutě. Adjei vybídl ke skórování Česláka, ten ale Šebka nepřekonal. Stejný hráč byl na zrodu další akce, kdy tentokrát neúspěšně zakončoval z boku Aleš Pikl. V závěru poločasu měl ještě velkou šanci Podrazký, který ale nezužitkoval přízemní centr od Engelmanna.

Druhý poločas začal Chomutov lépe.V 55. minutě střílel Radek Szmek, brankář Šebek ovšem stále odolával. Vyrovnat se podařilo v 63. minutě. Piklův pokus domácí gólman neudržel a MATĚJ DOLEJŠKA ho dorazil do branky - 1:1! Chomutov mohl o vedení přijít už o čtyři minuty později. Adjeiovu chybu se pokusil potrestat Podrazký, branku ale přestřelil. Kunice si v závěru vytvořili enormní tlak, který se jim podařil zužitkovat. Přímý kop na hranici vápna zahrál MIROSLAV PODRAZKÝ tak dobře, že z toho byl gól v poslední minutě zápasu.

 

Hodnocení utkání trenérem Haškem: „Chomutov předvedl svojí kvalitu. Není jednoduché v ČFL sedmkrát za sebou neprohrát a dostat jen jednu branku. Bylo to kvalitní utkání, které bylo hodně soubojové a určitě jiné než předešlá utkání.Chomutov nás nepouštěl do kombinace a naše hra je založená na kontrole míče, což se dnes nedařilo. Vítězství v 90 minutě je vždy šťastné a tak to beru.“

 

TJ Kunice: Šebek - Veselý, Hanousek, Hell, Čelůstka (70' Ilko), Ouedraogo (66' Kordiak), Engelmann, Tenkl (56' Balšánek), Podrazký, Dvořák, Marek

FC Chomutov: Zaťko - Klimpl, Hyneš, Vait, Tafat, Adjei, Szmek, Pikl (86' Doksanský), Dolejška, Česlák (61' Herák), Klimeš

 

Branky: 9' Ouedraogo, 90' Podrazký - 63' Dolejška

ŽK: Klimeš, Hyneš, Szmek (Chomutov)

Rozhodčí: Vnuk - Myška, Fišer

Diváci: 128

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem