ČFL 26.kolo: 1.FC Karlovy Vary - TJ Kunice

1.FC Karlovy Vary - TJ Kunice 3:0 (1:0)

Hodnocení utkání trenérem Haškem: „Dnešní utkání se mi hodnotí těžko, protože prohra je zcela nezasloužená. Nebudu hodnotit výkon rozhodčích, protože to nedělám nikdy. Moje hodnocení bude hodnocení faktů. Domácí se ujali vedení po standartce , kdy lehký centrovaný míč přeletěl špatně bránícího Ilka a bohužel ani brankář Šebek si pro míč nevyběhl. 

Jestli domácí hráč využil ofsajdového postavení není  při této situaci, tak důležité. Hned za chvilku se vyznamenal brankář domácích, kdy zneškodnil pěkné střely Marka a Podrazského.  Po  další dorážce Marka  jsme se radovali z branky, ale byl zvednut praporek pro ofsajdové postavení. Další střela Engelmanna skončila na tyči. V těchto momentech byli domácí pod velkým tlakem a uchylovali se k nákopům hlavně na Geňa, který dobře využíval svých zkušeností a kvalitním krytím míče našim obráncům dělal problém. Domácí bránili z hlubokého bloku,   uměle hru zpomalovali a kouskovali . My jsme se nedostali do optimálního tempa, a tak převaha na míči nebyla účelná.

Do druhého poločasu jsme změnili posuny hráčů, abychom byli ve více hráčích ve vápně a kolem něj. Hned na začátku druhého poločasu po souboji domácího stopera  s Markem, posunul domácí hráč míč hlavou ke svému brankáři, ale ten byl krátký, a tak ho Engelmann doběhl a vsítil. Naší radost pokazil zvednutý praporek asistenta A2.

Hned o několik chvil se podobná akce opakovala, ale opět branka neplatila  ze stejného důvodu.  To už se na naších hráčích projevila spíše zlost a podrážděnost, nemohoucnost s výsledkem něco udělat. Po druhé brance domácích z rychlého proti útoku, kdy Balšánek propadl ve vápně domácích a Hell nedokázal vyřešit situaci   1 : 1, mu prošla  střela pod nohou k bližší tyči. Šebek nedokázal   reagovat a bylo  po zápase.

Za zmínku ještě stojí sólo domácího Geňa, kdy posadil   tkz. na zadek naše tři obránce i  gólmana a zakončil do prázdné branky.

Jsem zvědav, jestli funkcionáři domácích budou tak ochotní,  jako jsem byl já, kdy po našem utkání na podzim jsem jim nabídl  video z našeho společného utkání.  Osobně si myslím, že video nebude k dispozici, ale rád bych se pletl.

Každá prohra je posouvající, když se dobře vyhodnotí a všichni se z ní poučí, a tak to také uděláme.“

 

Karlovy Vary: Arkenberg – Jankovský, Huška, Ivasko, Stehlík, Nerad, Bednář (79. Šturm), Farmačka, Hucl, Šollar (89. Martinec), Geňo (90. Vopat).

 

Kunice: Šebek – Veselý, Ilko (55. Čelustka), Hell, Hanousek, Ouedraogo, Balšánek (70. Kordiak), Engelmann, Podrazký, Dvořák (69. Rejhon), Marek.

 

Branky: 4. Ivasko, 67. Jankovský, 78. Geňo.

ŽK: 2:1 (Geňo, Ivasko – Engelmann).

Rozhodčí: Makovička – Řezáč, Janíček.

Diváci: 110.

 

Hodnocení zápasu očima soupeře (odkaz na web K.Vary)

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem